تعمیر کولر گازی مک کوی در سراسر تهران

آگهی رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت پسند دیده ام»
تلفن:
02177164925
ایمیل:
badbezanco@gmail.com
دسته بندی:
تعمیرات
محل:
تهران - تهران
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
7446

در صورت دیدن کد خطا بر روی کولر گازی مک کوی به خدمات تعمیر کولر گازی مک کوی نیاز خواهید داشت.در تابستان برای اینکه بتوانید هوایی خنک در فضای خود داشته باشید باید حتما کولر گازی و اسپلیت خود را سرویس نمایید. با این کار قادر خواهید بود تا صدای کولر گازی را کم نموده شدت سرما و خنکی که ایجاد می نماید را بهبود بخشید و از یکسره کارکردن آن نیز جلوگیری بعمل آوردید. اینها تنها بخشی از خدماتی است که در زمان تعمیر کولر گازی مک کوی دریافت خواهید کرد. در فروشگاه کولر گازی و اسپلیت بادبزن می توانیم تمامی خدمات مرتبط با تعمیر کولر گازی مک کوی و سایر برندهای تولید کننده کولر گازی را توسط تعمیرکاران زبده و متخصص به شما عزیزان ارائه نماییم.

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
51 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.