پروژه کد تشخیص عدد پالیندروم یا از دو سریکی با زبان c سی

آگهی

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت پسند دیده ام»
تلفن:
09339870952
ایمیل:
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: 30,000 تومان
کد آگهی:
623

دانلود کد تشخیص عدد پالیندروم یا از دو سریکی با زبان c سی این پروژه یک کدنوشته شده به زبان سی یا زبان c است که یک عدد را از ورودی می گیرد و سپس در خروجی پیام می دهد که عدد وارد شده از دوسر(دو طرف) یکی است یا نه. در اصل کار این برنامه تشخیص عدد پایندروم Palindrome می باشد. برای مثال اگر کاربر عدد 12321 را وارد کند برنامه پیام می دهد که این عدد یک عدد Palindrome است چون اگر عدد را از سمت چپ بنویسم همان عدد می شود که اگر آن را از سمت راست بنویسیم. فایل سورس نرم افزار(پروژه) با پسوند c و زبان برنامه نوسی سی می باشد. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09339870952

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
353 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت ستاره در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی» کلیک نمایید.