پروژه کد جمع n عدد باهم از صفر تا n با زبان برنامه نویسی پاسکال

آگهی

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت پسند دیده ام»
تلفن:
09339870952
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: 30,000 تومان
کد آگهی:
604

دانلود کد جمع n عدد باهم از صفر تا n با زبان برنامه نویسی پاسکال این پروژه یک سورس کد به زبان برنامه نویسی پاسکال یا زبان برنامه نویسی pascal است که یک عدد از کاربر به عنوان ورودی میگرد و سپس تمامی اعداد از صفر تا عدد n که کاربر وارد کرده را بهم جمع می کند و سپس نتیجه را در خروجی نمایش می دهد. برای مثال وقتی کاربر برنامه را اجرا می کند از او خواسته می شود عدد n را وارد کند، سپس برای مثال کاربر وارد می کند 2، سپس برنامه جمع اعداد از صفر تا 2 را برابر 3 (یعنی 0 + 1 + 2 ) را در خروجی چاپ می کند. این پروژه با زبان پاسکال pascal نوشته شده است و سورس کد آن درون یک فایل با پسوند pas می باشد، پس از دانلود علاوه بر سورس پروژه فایل راهنمای نحوه اجرا را هم کنار سورس برنامه وجود دارد. پیشنهادات جهت خرید و یا هر گونه سوال در مورد نحوه دریافت محصول تماس بگیرید یا پیامک بفرستید. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09339870952

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
369 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت ستاره در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی» کلیک نمایید.