نرم افزار چاپ روی چک سروبرنامه چک پرینت

آگهی

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت پسند دیده ام»
تلفن:
09199327367
ایمیل:
azad222@gmail.com
دسته بندی:
نرم افزار اتوماسیون اداری
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
38

نرم افزار چاپ روی چک سرو یک برنامه بسیار کاربردی برای اکثر اشخاص،مشاغل و سازمان ها می باشد. این برنامه با قابلیت هایی که در اختیار کاربر قرار می دهد، امکانات مناسبی را به منظور نگارش سریع چک ها فراهم می کند. در این برنامه کاربر پس از ورود مبلغ و گیرنده چک با کلیک روی دکمه چاپ به آسانی می تواند یک چک را چاپ کند. کامپیوتر بصورت خودکار برای شما تاریخ عددی، تاریخ حروفی،مبلغ عددی،مبلغ حروفی، خط زدن روی قسمت حواله کرد، نام گیرنده وجه، بستن اعداد و غیره را انجام می دهد. از امتیازهای استفاده از این برنامه می توان به نوشتن چک با فونت های(قلم ها) زیبای فارسی همانند نستعلیق،نستعلیق شکسته، دست نویس، خودکاری و کلیه فونت های فارسی) را می توان نام برد. به عبارت دیگر به راحتی می توانید یک چک را با دستخط عالی و خوانا آماده کنید. از دیگر ویژگی ها و امتیازاتی که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می دهد، هوشمند بودن هنگام نوشتن چک است، به عبارتی دیگر شما تنها کافی است مبلغ و نام گیرنده را وارد کنید، خود برنامه تاریخ روز را بصورت عددی و حروفی در قسمت تاریخ می نویسید، مبلغ را بصورت عددی و حروفی در جای خود قرار میدهد و غیره. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به ویژگی امنیتی جهت جلوگیری از جعل چک،هنگام چاپ چک می توان نام برد، یعنی برنامه برای شما مبلغ ها و تاریخ ها را می بندد تا گیرنده چک نتواند آن ها را دستکاری کند.

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
374 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت ستاره در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی» کلیک نمایید.