دانلود نمودار یوزکیس یا use case مورد کاربرد آموزشگاه سوارکاری

آگهی

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت پسند دیده ام»
تلفن:
09339870952
ایمیل:
erika8086@gmail.com
دسته بندی:
سایر کسب و کار
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: 15,000 تومان
کد آگهی:
300

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد آموزشگاه سوارکاری در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد آموزشگاه سوارکاری اکتورهایی همچون: شخص، کارمند، مدیر، کاربر وجود دارد. در نمودار یوزکیس uml به صورت خلاصه موردهایی همچون ورود، ثبت نام، انتخاب کار کارمند، ثبت نمره، ثبت هزینه، ثبت پرداختی،ثبت برنامه،گزارش مربی، گزارش ثبت نام شدگان، مشاهده نمرات، مشاهده برنامه کلاس و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده مورد کاربرد آموزشگاه یا باشگاه سوارکاری با اسب و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. تلگرام و واتساپ روی این خط موجود است. شماره تماس 09339870952 سفارش سایر پروژه های دانشجویی پذیرفته می شود.

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
288 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت ستاره در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی» کلیک نمایید.