زعفران نگین درجه 1 گناباد و قائنات

آگهی رایگان

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت نت پسند دیده ام»
تلفن:
09129333052
ایمیل:
rayakosar@gmail.com
دسته بندی:
فروش گل
محل:
خراسان رضوی - مشهد
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
2868

زعفران نگین درجه 1 گناباد و قائنات فروش زعفران سر گل درجه 1 و ممتاز نگین صادراتی زعفران گناباد و قائنات هر دو موجود هست. زعفران با برند سپیده گل کناباد زعفران قائنات فروش کشاورز زعفران گناباد فروش کشاورز ما فقط معرفی کننده هستیم و عملا یه درصدی رو به عنوان بازاریابی میگیریم. شما از خود کشاورز محصول رو میخرید یا سفارش میدین و ما برای شما میگیریم. محصولات از گناباد و قائن ارسال می شود. محصولات آماده فروش: زعفران سرگل زعفران رشته کامل دم رغفران -- فاکتورهای اصلی کیفیت زعفران چیست؟ پس از اطمینان از اصل و درست بودن زعفران، سه فاکتور اصلی برای سنجش کیفیت آن وجود دارد؛ کروسین که عامل رنگ قرمز زعفران است. پیکروکروسین که عامل طعم زعفران است و سافرانال که عامل بوی زعفران است. استاندارد ایران برای زعفران از استاندارد بین المللی زعفران، ایزو 3632 سختگیرانه تر است. طبق استاندارد ایران سطح کروسین که تعیین کننده میزان قدرت رنگدهی زعفران است، برای زعفران درجه یک باید 200 و برای زعفران ممتاز باید 220 باشد. تلفن: ۰۹۱۲۹۳۳۳۰۵۲ - مهندس یوسفی

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
170 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.