شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

نیم ساعت پیش

  مشخصات کسب و کار  

نام کسب و کار:
شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز
مکان:
اصفهان,اصفهان
گروه:
کامپیوتر و اینترنت
محل فعالیت:
اصفهان,اصفهان
تلفن:
09130193010
کد کسب و کار:
1

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز یک شرکت در زمینه انفورماتیک است که در زمینه هایی همچون تولید نرم افزار، طراحی سایت، طراحی وب سایت های تخصصی همانند سامانه املاک، تولید محتواهای آموزشی، ساخت فروشگاه های اینترنتی، طراحی سامانه های اتوماسیون، ساخت سامانه های تحت وب، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن های اندروید و ios و ویندوز فون و غیره فعال دارد. این شرکت تولید کننده نرم افزارهایی همچون نرم افزار مشاور املاک برای سیستم های ویندوز، اندروید، تحت وب، نرم افزار مدیریت موسسات خیریه، نرم افزارهای مدیریت صندوق صدقات و غیره می باشد. دیگر فعالیت های این شرکت را می توانید در تارنمای رسمی این شرکت به نشانی www.aralborz.ir مشاهده نمایید.

  سایت نت پسند هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم کسب و کار ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد کسب و کار دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
32 نفر
رتبه کسب و کار:
0

  درباره نت پسند
نت پسند یک سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور تبلیغات خود را در آن ثبت می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت درج نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت کسب و کار رایگان» کلیک نمایید.