گزارشکار کارآموزي در شهرداري
گزارشکار کارآموزي در شهرداري

گزارشکار کارآموزي در شهرداري

19,000 تومان موجود

گزارشکار کارآموزي در شهرداري اين گزارش کارآموزي شامل يک فايل ورد 32 صفحه اي است که ويژه رشته کامپيوتر مي باشد که با موضوع کارآموزي در سازمان پارک ها و و فضاي سبز شهرداري مي باشد.


 خرید اینترنتی گزارشکار کارآموزي در شهرداري

گزارشکار کارآموزي در شهرداري

کد محصول:  979

درجه محصول:

گزارشکار کارآموزي در شهرداري

گزارش کار کارآموزي رشته کامپيوتر در شهرداري
اين گزارش کارآموزي شامل يک فايل ورد 32   صفحه اي است که ويژه رشته کامپيوتر مي باشد که با موضوع کارآموزي در سازمان پارک ها و و فضاي سبز شهرداري مي باشد. در فصل اول اين گزارشکار کارآموزي درباره تاريخچه سازمان، معرفي سازمان، نمودار سازماني، محصولات توليدي و خدمات موسسه، اساسنامه و ارکان سازمان، موضوع و فعاليت هاي شرکت، شرح مختصري از فرآيند توليد خدمات پرداخته مي شود.
 در فصل دوم به موضوعات  ارزيابي رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعيت رشته کارآموز با بررسي، بررسي شرح وظيفه رشته کارآموز در واحد صنعتي، امور جاري در دست اقدام، برنامه هاي آينده و غيره پرداخته مي شود.  در فصل سوم اين گزارش کار کارورزي به موضوعات تقسيم بندي دوره کارآموزي، ميزان مطلبي را که در طي دروه کارآموزي بصورت، هفتگي ياد گرفتم، ميزان يادگيري تئوري عملي در طول هفته ها پرداخته مي شود.
همچنين در مورد  کار با نرم افزارهاي cms، نرم افزارهاي مديريت محتوا، نرم افزار جوملا، در مورد ويندوز سرور 2003، نکات نصب ويندوز سرور، آشنايي با نرم افزار isa، سطح دسترسي ديواره آتش و غيره توضيح داده شده است.
در فصل چهارم  اين گزارش کار کارورزي به موضوعات نتيجه گيري از گزارشکار و پيشنهادات پرداخت مي شود.  فايل ورد اين گزارشکار فهرست بندي، شماره گذاري و مرتب مي باشد. پس از خريد اين فايل مي توانيد آن را دانلود کنيد.

19هزار تومان

تاریخ ثبت:   1396/06/10
تعداد بازدید:   643 بار

نام کالا:  گزارشکار کارآموزي در شهرداري

کد محصول:  979

واحد:  دانلود

رتبه گزارشکار کارآموزي در شهرداري:

تاریخ ثبت:   1396/06/10

برچسب:   گزارشکار,کارآموزي,شهرداري,دانلود,گزارش,کار,کارآموزش,کارورزي,خريد,آماده,فايل,ورد,شهرداري,پارکها

نظرات در مورد گزارشکار کارآموزي در شهرداري

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی گزارشکار کارآموزي در شهرداري را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.