گزارشکار کارآموزي  در دفتر پدافند غيرعامل
گزارشکار کارآموزي  در دفتر پدافند غيرعامل

گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل

15,000 تومان موجود

گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل اين گزارش کارآموزي شامل يک فايل ورد 29 صفحه اي است که ويژه رشته کامپيوتر مي باشد که با موضوع کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل دانشگاه مي باشد.


 خرید اینترنتی گزارشکار کارآموزي  در دفتر پدافند غيرعامل

گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل

کد محصول:  978

درجه محصول:

گزارشکار کارآموزي  در دفتر پدافند غيرعاملگزارش کار کارآموزي رشته کامپيوتر در دفتر پدافند غيرعامل
اين گزارش کارآموزي شامل يک فايل ورد 29 صفحه اي است که ويژه رشته کامپيوتر مي باشد که با موضوع کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل دانشگاه مي باشد. در فصل اول اين گزارشکار در مورد تاريخچه سازمان، معرفي سازمان، نمودار سازماني، محصولات توليدي و خدمات موسسه، اساسنامه و ارکان سازمان، موضوع و فعاليت هاي شرکت، شرح مختصري از فرآيند توليد خدمات پرداخته مي شود.
 در فصل دوم به موضوعات  ارزيابي رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعيت رشته کارآموز با بررسي، بررسي شرح وظيفه رشته کارآموز در واحد صنعتي، امور جاري در دست اقدام، برنامه هاي آينده و غيره پرداخته مي شود.  در فصل سوم اين گزارش کار کارورزي به موضوعات تقسيم بندي دوره کارآموزي، ميزان مطلبي را که در طي دروه کارآموزي بصورت، هفتگي ياد گرفتم، ميزان يادگيري تئوري عملي در طول هفته ها پرداخته مي شود.
همچنين در مورد کارهاي برنامه ويژوال استديو، نحوه افزودن جدول براي وب سايت، نحوه ايجاد لينک، نحوه استفاده از اعتبارسنج ها در asp.net، استفاده از sql data adaptor و غيره توضيح داده شده است.
 در فصل چهارم به موضوعات نتيجه گيري از گزارشکار و پيشنهادات پرداخت مي شود.  فايل ورد اين گزارشکار فهرست بندي، شماره گذاري و مرتب مي باشد. پس از خريد اين فايل مي توانيد آن را دانلود کنيد.

تاریخ ثبت:   1396/06/10
تعداد بازدید:   507 بار

نام کالا:  گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل

کد محصول:  978

واحد:  دانلود

رتبه گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل:

تاریخ ثبت:   1396/06/10

برچسب:   گزارشکار,کارآموزي,,در,دفتر,پدافند,غيرعامل,دانلود,گزارش,کار,کارآموزش,کارورزي,خريد

نظرات در مورد گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی گزارشکار کارآموزي در دفتر پدافند غيرعامل را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.