بازي لاکسر اچ دي
بازي لاکسر اچ دي

بازي لاکسر اچ دي

18,500 تومان موجود

اين مجموعه شامل دو بازي لوکسر(لاکسر يا luxor) با کيفيت اچ دي و با گرفيک فوق العاده بالا مي باشد. سري بازي هاي لوکسر به اين صورت است شما بايد يک توپ را به طرف گلوله هاي هم شکل پرتاب کنيد


 خرید اینترنتی بازي لاکسر اچ دي

بازي لاکسر اچ دي

کد محصول:  755

درجه محصول:

بازي لاکسر اچ دي

مجموعه بازي لاکسر(لوکسر يا luxor)  اچ دي (HD)
اين مجموعه شامل دو بازي لوکسر(لاکسر يا luxor) با کيفيت اچ دي و با گرفيک فوق العاده بالا مي باشد. سري بازي هاي  لوکسر به اين صورت است شما بايد يک توپ را به طرف گلوله هاي هم شکل پرتاب کنيد تا گلوله ها با هم منفجر شوند؛ هر سه گلوله هر شکل که کنار هم قرار بگيرند منفر مي شوند اگر بتوانيد با يک شليک گلوله هاي هم شکل بيشتري را منفجر کنيد امتياز بيشتري دريافت مي کنيد. يکي از مزيت هاي اين بازي اين است که در هر مرحله در يک منظره زيبا قرار مي گيريد، يادگرفتن آن آسان است.  بازي لوکسر(لاکسر) داراي گرافيک بسيار بالا است و در محيط هاي زيبايي اجرا مي شود و مي تواند کاربر را ساعت ها سرگرم کند. تمامي بازي هاي اين مجموعه براي اجرا نيازي به اينترنت نداشته و در تمامي ويندوزها  قابل استفاده مي باشند. اتوران بازي به همراه آموزش هاي نصب در محيط فارسي مي باشد. فيلم آموزش نصب بازي هاي بصورت فارسي در سي دي وجود دارد و شما با استفاده از آموزش به راحتي مي توانيد بازي ها را نصب کنيد. بازي ها تنها بر روي کامپيوتر(رايانه) قابل اجرا مي باشند. اين مجموعه با سفارش دهيد و هزينه را درب منزل پرداخت کنيد.
خلاصه مشخصات فني اين محصول:
نوع نرم افزار: بازي کامپيوتري
تعداد حلقه: 1 سي دي
محتويات: سه بازي لوکسر(لاکسر) اچ دي
 

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   592 بار

نام کالا:  بازي لاکسر اچ دي

کد محصول:  755

واحد:  دانلود

رتبه بازي لاکسر اچ دي:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   بازي,پک,پکيج,زومي,لوکسر,قورباقه,لاکسر ها,کامل,جامع,خوب,ارزان,خريد,فروش,کامل,کامل,luxor,سوسکها,zuma,

نظرات در مورد بازي لاکسر اچ دي

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی بازي لاکسر اچ دي را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.