پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت
پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت

64,000 تومان موجود

وب سايت نمايشگاه گل و گياه تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت

کد محصول:  628

درجه محصول:

پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت
پروژه دانشجويي لوازم گل و گياه با ASP.NET و سي شارپ
وب سايت نمايشگاه گل و گياه  تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت نمايشگاه گل و گياه آپارتماني و زينتي تحت وب درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت لوازم گل و گياه به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 69   صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت نمايشگاه گل با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت نمايشگاه گل و گياه بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
هدف از ايجاد اين پروژه نياز نمايشگاه‌هاي گل و گياه به ايجاد سيستمي با توانايي کار 24 ساعته و قابليت عضو گيري در هر نقطه اي از کشور مي باشد. در اين پايان‌نامه در مورد پياده سازي وب‌سايت نمايشگاه گل و گياه بحث خواهيم کرد. روند کار وب‌سايت بدين صورت مي باشد که هر کاربر پس از وارد نمودن آدرس وب‌سايت محيط زيبايي از گل و گياه را در صفحه اصلي وب‌سايت مشاهده مي‌نمايد. منو داراي گزينه‌هايي همچون صفحه اصلي، عضويت، ورود اعضا، درباره نمايشگاه، تماس با نمايشگاه، گالري تصاوير، آرشيو اخبار، نقشه نمايشگاه، معرفي باغ گل‌ها، ارتباط با نمايشگاه و ليست غرفه داران مي باشد. هر کاربر مهمان جهت شرکت در نمايشگاه ابتدا بايد ابتدا بر روي منوي عضويت کليک کرده و فرم عضويت را تکميل نمايد. پس از اينکه کاربر در وب‌سايت عضو شد مي‌تواند براي خود يک نام کاربري و رمز عبور انتخاب کند تا با اين مشخصات بتواند وارد وب‌سايت شود. براي ورود کاربران به وب‌سايت کاربر بايد از منوي بالا بر روي گزينه ورود به وب‌سايت کليک کند؛ پس از کليک يک فرم براي وي نمايش داده مي‌شود که بايد نام کاربري و رمز عبور را در آن‌ها وارد نمايد. کاربر با وارد کردن نام کاربري و رمز عبور مي‌تواند وارد کارتابل کاربران شود. در کارتابل کاربران ابزارهايي همچون فرم شرکت در نمايشگاه، مشاهده ليست فرم‌هاي شرکت در نمايشگاه، تغيير مشخصات کاربري، تغيير رمز عبور و خروج وجود دارد. از طرف ديگر مدير وب‌سايت با استفاده از همين فرم مي‌تواند وارد کارتابل خود شده و از ابزارهاي کارتابل مديريت استفاده نمايد. از جمله ابزارهايي که در کارتابل مديريت وجود دارد مي‌توان مشاهده ليست اعضا، ليست افراد شرکت کننده در نمايشگاه، گزارش افراد شرکت کننده، ليست غرفه داران، تغيير رمز عبور، افزودن کاربر جديد و... را مي‌توان نام برد. در قسمت‌هاي گالري تصاوير نماهاي نمايشگاه به صورت خيلي زيبا و به صورت متحرک نمايش داده مي‌شود.

 

 قيمت:  64 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   587 بار

نام کالا:  پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت

کد محصول:  628

واحد:  دانلود

رتبه پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد

نظرات در مورد پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه دانشجويي نمايشگاه گل و گياه با اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.