پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت
پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت

55,000 تومان موجود

وب سايت بيمه تکميلي اساتيد تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت

کد محصول:  565

درجه محصول:

پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت


پروژه دانشجويي وب سايت بيمه تکميلي با ASP.NET و سي شارپ
وب سايت بيمه تکميلي اساتيد تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت بيمه تکميلي تحت وب درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت سازمان بيمه تکيملي به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 64   صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت بيمه تکميلي با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت بيمه تکميلي اساتيد بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
هر کاربر پس از ورود به وب‌سايت وارد صفحه اصلي وب‌سايت مي‌شود و در اصل حکم يک کاربر مهمان را بر عهده دارد. اين کاربر مهمان مي‌تواند يک بازديد کننده باشد، هر بازديد کننده مهمان مي‌توان تا آخر يک مهمان بماند و يا اينکه تبديل به يک کاربر ويژه شود. هر کاربر براي استفاده از خدمات ويژه وب‌سايت ابتدا بايد عضو وب‌سايت شود. کاربران مهمان با کليک بر روي دکمه عضويت مي‌توانند با تکميل فرم ثبت نام عضو وب‌سايت شده و از خدمات ويژه وب‌سايت استفاده نمايند. پس از تکميل فرم ثبت نام وي عضو وب‌سايت شده و يک نام کاربري و رمز عبور به وي تخصيص مي‌يابد. کاربران ويژه در پنل کاربري خود مي‌توانند با وارد شدن به کارتابل مي‌توانند ليست گياهان دارويي را مشاهده نمايند. کاربران ليست گياهان دارويي را مشاهده نموده و با کليک بر روي انتخاب مي‌توانند ليست گياهان دارويي را مشاهده نمايند. علاوه بر اين يکي ديگر از امکانات کارتابل کاربران عضويت در سايت هست. مدير وب‌سايت شخصي است که وظيفه مديريت سايت را بر عهده دارد. کارهاي مديريتي، امکان ديدن برنامه‌هاي مختلف، جديدترين اخبار ومقالات حوزه گياهان دارويي و... هست. هر کاربر با مراجعه به اين سايت مي‌تواند اطلاعات انواع گياهان دارويي و خواص و ويژگي هرکدام را مطالعه کند و اين سايت مي‌تواند قسمتي براي تبليغات و نظرسنجي نيز داشته باشد.


 قيمت: 55 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   602 بار

نام کالا:  پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت

کد محصول:  565

واحد:  دانلود

رتبه پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,بيمه

نظرات در مورد پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه دانشجويي بيمه تکميلي اساتيد با اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.