پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت
پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

20,000 تومان موجود

وب سايت شرکت شير تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

کد محصول:  534

درجه محصول:

پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي شرکت شير با ASP.NET و سي شارپ

وب سايت شرکت شير تحت وب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت شرکت شير تحت وب درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت نظرسنجي به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 20 صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت نظرسنجي آنلاين با زبان asp.net شامل دوفصل فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال  مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت شرکت شير بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
ايجاد يک سيستم جهت مديريت و صدور مجوز تعاوني شير به عنوان صورت مسئله اين پروژه در نظر گرفته شده است.  شرکت شير با برخي ادارات قرارداد دارد که به کارمندان آن‌ها شير را با قيمت تعاوني عرضه دارد؛ از اين رو اين سيستم به گونه اي طراحي گرديده که کليه امور عرضه شير تعاوني را بصورت يک سامانه اتوماسيون تبديل و پياده سازي نمايد.

 

 

 قيمت:   20 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   687 بار

نام کالا:  پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

کد محصول:  534

واحد:  دانلود

رتبه پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,شرکت,شير ,سازمان,پايان,نامه

نظرات در مورد پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه دانشجويي شرکت شير با اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.