پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت
پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

49,000 تومان موجود

وب سايت تعميرگاه با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

کد محصول:  450

درجه محصول:

پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه تحت وب با ASP.NET و سي شارپ

وب سايت تعميرگاه با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت مديريت تعميرگاه تحت وب درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت مديريت تعميرگاه به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 67   صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت مديريت تعميرگاه با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت مديريت تعميرگاه بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
با استفاده از اين وب سايت تعميرکاران مي‌توانند مشخصات و اطلاعات قطعات خود را به همراه موجودي و تجهيزات در انبار در سيستم ثبت نمايند. علاوه بر اين مي‌توانند خدمات تعميير و سوابق تعمييرکاران مختلف خود را در سيستم ثبت نمايند. از سمت ديگر با استفاده از اين سيستم مي‌توان آمار و مشخصات اطلاعات ثبتي خود را همچون گزارش‌هاي مختلف سوابق پرسنل، سفارشات، اقلام و موجودي‌ها و... را آماده کرد. در اين پروژه يک کاربر مهمان پس از ورود به وب سايت مي‌تواند در وب سايت عضو شده و از امکانات ويژه سايت استفاده نمايد. مدير وب سايت با ورود به کارتابل کاربران مي‌تواند محصولات فروشي يا به عبارتي همان قطعات را ثبت نمايد. علاوه بر اين مي‌تواند خدمات و کارهايي که بابت هر يک اجرت دريافت مي‌شود و ليست پرنسل که همان تعميرکارانند را ثبت کند. با استفاده از ابزارهاي گزارش گيري مي‌تواند ليست اقلام موجودي، ليست پرسنل و... را مشاهده نمايد. 
 

 

 قيمت:   49 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   440 بار

نام کالا:  پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

کد محصول:  450

واحد:  دانلود

رتبه پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,تعميرگاه,تعميرکار,سازمان,پايان,نامه,داکيومنت,فروشي

نظرات در مورد پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه دانشجويي مديريت تعميرگاه با اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.