پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت
پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

51,000 تومان موجود

وب سايت مديريت رستوران با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

کد محصول:  430

درجه محصول:

پروژه دانشجويي مديريت رستوران با اي اس پي دات نت

پروژه دانشجويي وب‌سايت  مديريت رستوران با ASP.NET و سي شارپ

وب سايت مديريت رستوران با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت رستوران درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت مديريت رستوران به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 58   صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت مديريت رستوران با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت مديريت رستوران بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
. در اين پايان نامه در مورد، پياده سازي وب سايت ويژه رستوران‌ها بحث خواهيم کرد. به دليل وجود محدوديت بر سر راه رستوران‌ها و نياز به سيستم‌هاي فروش مدرن و افزايش فروش رستوران‌ها و همچنين رفع عدم محدوديت زماني و مکاني رستوران‌ها تصميم به پياده سازي اين وب سايت گرفته شده است.
هر مشتري مي‌تواند از طريق فرم عضويت يک اشتراک در سيستم ايجاد کند. در قسمت عضويت مشتري مي‌تواند يک نام کاربري و رمز عبور براي خود وارد کند؛ با استفاده از همين نام کاربري و رمز عبور مي‌تواند وارد کارتال کاربري خود شده و ليست سفارشات خود را مشاهده نمايد. مدير وب سايت از طريق فرم ورود مي‌تواند با استفاده از نام کاربري و کلمه عبور وارد کارتابل کاربري خود شده و غذاها، گروه‌هاي غذايي و اخبار را ثبت نمايد. علاوه براين مي‌تواند ليست کاربران، ليست غذاها و ليست خبرها را مشاهده نمايد. جهت درج تبليغات رستوران قسمت‌هايي تحت عنوان ارتباط با ما، تماس با ما، نقشه وب سايت وجود دارد که در اين قسمت‌ها مي‌توان اطلاعات و تاريخچه رستوران را مشاهده کرد. مدير و مشتريان مي‌توانند با استفاده از يک فرم ورود واحد تنها با استفاده از انتخاب نوع کاربري هر يک واحد کارتابل کاربران شوند. لازم به ذکر است هر يک از مدير و مشتريان داراي يک کارتابل مختص به خود بوده که داراي ابزارهاي متفاوتي مي‌باشد. هر مشتري مي‌تواند پس از وارد شدن به کارتابل خود وارد رستوران وب سايت شده و از ليست محصولات، محصول موردنظر خود را جهت سفارش انتخاب نمايد. پس از خريد تعداد سفارش خود را وارد کرده و سپس فرم درخواست خود را براي مديران وب سايت ارسال کند. 


 قيمت: 51 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   616 بار

نام کالا:  پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

کد محصول:  430

واحد:  دانلود

رتبه پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,رستوران,سفارش

نظرات در مورد پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه دانشجويي مديريت رستوران اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.