پروژه وب‌سايت  کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت
پروژه وب‌سايت  کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

51,000 تومان موجود

پروژه وب سايت مديريت مرکز مشاوره کودک با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه وب‌سايت  کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

کد محصول:  421

درجه محصول:

وب‌سايت  کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

وب‌سايت  مديريت کلينک مشاوره کودک با ASP.NET و سي شارپ

وب سايت مديريت مرکز مشاوره کودک با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه کلينک مرکز مشاوره کودک درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت کلينک مرکز مشاور  کودک به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 63   صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت مديريت کلينک مرکز مشاور کودک با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت مرکز مشاور کودک بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
در اين پايان نامه در مورد، توليد وب سايت مديريت کلينيک مشاوره بحث خواهيم کرد. وب سايت داراي يک محيط مي‌باشد؛ و از طريق آن مي‌توان کلينيک‌هاي روانشناسي را بصورت اينترنتي مديريت نمود و هر يک از مشخصات مراجعين را دريافت کرد.  مشاوران مي‌توانند مشخصات و تاريخچه مراجعين خود را در پنل کاربر خود ثبت نمايند. والدين پس از مشاهده نکات مشاور مورد مدنظر، به آن طبق دستور العمل گفته شده با فرزند خود رفتار داشته باشند؛ و با اين کار باعث مي‌شود تا به والدين و مشاور و روانشناسان کودک بهم ارتباط برقرار نمايند.
  قيمت: 51 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   569 بار

نام کالا:  پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

کد محصول:  421

واحد:  دانلود

رتبه پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,مشاور

نظرات در مورد پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه وب‌سايت کلينک مشاوره کودک با اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.