پروژه وب‌سايت  مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت
پروژه وب‌سايت  مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

پروژه وب‌سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

48,000 تومان موجود

وب سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی پروژه وب‌سايت  مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

پروژه وب‌سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

کد محصول:  420

درجه محصول:

وب‌سايت  مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

وب‌سايت  مانيتورينگ اتوبوسراني با ASP.NET و سي شارپ

وب سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه مانيتورينگ اتوبوسراني   درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت مانيتورينگ اتوبوسراني به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 72   صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت اتوبوسراني بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
اين پروژه با هدف ايجاد سيستمي با مديريت شبانه‌روزي طراحي گرديده است. ايجاد يک سيستم جهت مانيتورينگ سيستم‌هاي اتوبوسراني شهرداري به عنوان صورت مسئله اين پروژه در نظر گرفته شده است. هر کاربر پس از وارد نمودن آدرس اصلي وب سايت وارد محيط سايت مي‌شود؛ اين محيط داراي ظاهري کاربر پسند بوده و داراي يک منو جهت دسترسي اعضا مي‌باشد. هر کاربر و اپراتور جهت ورود به وب سايت از منوي بالا بر روي گزينه «عضويت» کليک مي‌نمايد؛ پس از کليک وارد محيط ورود کاربران مي‌شود؛ در اين قسمت بايد نام کاربري و رمز عبور خود را وارد کرده تا وارد کارتابل کاربران بشود. هر کاربر داراي يک کارتابل منحصر بفرد مي‌باشد که اين کارتابل داراي امکانات و ابزارهاي مديريتي ويژه آن کاربر مي‌باشد. اپراتور سيستم ليست تمام اتوبوس‌هاي شهرداري را در سيستم اتوماسيون وارد مي‌نمايد. در اين سيستم چندين سطح کاربري شامل مدير وب سايت، اپراتور تعمييرات، اپراتور تحويل خودرو وجود دارد. مدير وب سايت شخصي است که مي‌تواند ليست اتوبوس‌ها را مشاهده نموده، اطلاعات يک اتوبوس را تصحيح و حذف نمايد، از تعداد اتوبوس‌هاي سالم و معيوب گزارش تهيه نمايد، گزارش وضعيت هر سيستم را بررسي نمايد، گزارش تعمييرات آن را بدهد، گزارش کارهاي انجام شده بر روي يک اتوبوس را در سامانه ثبت نمايد. اپراتور تعمييرات با وارد شدن به سيستم مي‌تواند ليست اتوبوس را مشاهده نمايد، يک اتوبوس را انتخاب نموده اطلاعات تعمييرات را بر روي آن ثبت نمايد، کارهايي که بر روي آن انجام شده است را ثبت نمايد

 

 قيمت: 48 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   701 بار

نام کالا:  پروژه وب‌سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

کد محصول:  420

واحد:  دانلود

رتبه پروژه وب‌سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,اتوبوسراني,سفارش,محصولات,پايان,نامه,داکيومنت,فروشي

نظرات در مورد پروژه وب‌سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پروژه وب‌سايت مانيتورينگ اتوبوسراني با اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.