وب‌سايت  فرودگاه اي اس پي دات نت
وب‌سايت  فرودگاه اي اس پي دات نت

وب‌سايت فرودگاه اي اس پي دات نت

38,000 تومان موجود

وب سايت فرودگاه با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی وب‌سايت  فرودگاه اي اس پي دات نت

وب‌سايت فرودگاه اي اس پي دات نت

کد محصول:  386

درجه محصول:

وب‌سايت  فرودگاه با Asp.net
وب سايت فرودگاه با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت  فرودگاه درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت مديريت فرودگاه به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت  103 صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت  مديريت فرودگاه با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت فرودگاه بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
. اين پروژه با هدف ايجاد سيستمي با مديريت شبانه روزي طراحي گرديده است. هر کاربر پس از ورود به وب سايت وارد صفحه اصلي وب سايت مي‌شود و در اصل حکم يک کاربر مهمان را بر عهده دارد. اين کاربر مهمان مي‌تواند يک بازديد کننده باشد، يک کاربر ويژه و يا اينکه مدير وب سايت باشد. اين سايت علاوه بر معرفي بخش‌هاي مختلف فرودگاه و ارائه اطلاعات کامل راجع به هر بخش و برنامه‌هاي پروازهاي داخلي و خارجي را در اختيار کاربرها مي‌گذارد، امکان جستجو در اين برنامه مبدأ، مقصد و روز و ساعت پرواز فراهم مي‌کند. و امکان فروش بليط فروش بليط کنسل شده يک ساعت قبل از پروازها را فراهم مي‌کند.

 

قيمت: 38 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   558 بار

نام کالا:  وب‌سايت فرودگاه اي اس پي دات نت

کد محصول:  386

واحد:  دانلود

رتبه وب‌سايت فرودگاه اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,فرودگاه,فرودگاهي

نظرات در مورد وب‌سايت فرودگاه اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی وب‌سايت فرودگاه اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.