وب‌سايت  مهدياب اي اس پي دات نت
وب‌سايت  مهدياب اي اس پي دات نت

وب‌سايت مهدياب اي اس پي دات نت

75,000 تومان موجود

وب سايت مهدکودک ياب با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد.


 خرید اینترنتی وب‌سايت  مهدياب اي اس پي دات نت

وب‌سايت مهدياب اي اس پي دات نت

کد محصول:  384

درجه محصول:

وب‌سايت  مهدياب با Asp.net
وب سايت مهدکودک ياب  با زبان asp.net و sql server همراه با داکيومنت (فايل ورد و پي دي اف) مي باشد که مي توانيد اين پروژه دانشجويي را سفارش داده و پس از تحويل هزينه را پرداخت نماييد. پس از خريد پروژه سايت  مهدکودک   درون سي دي سورس کدهاي   asp.netبه زبان سي شارپ، پايگاه داده sql server و داکيومنت بصورت ورد و پي دي اف موجود مي باشد.
محتويات سي دي دريافتي: سورس کد  asp.net سايت مهدکودک ياب به زبان سي شارپ، داکيومنت بصورت فايل ورد و پي دي اف، پايگاه داده به زبان sql server مي باشد. تعداد صفحات داکيومنت 92  صفحه مي باشد.
داکيومنت وب سايت مشاور املاک(اجاره ويلا) با زبان asp.net شامل پنج فصل مي باشد که شامل معرفي مسئله، طراحي نمودارهاي يو ام ال، توضيح سورس کدها، و راهنماي استفاده از وب سايت مي باشد. اين وب سايت منبع خوبي براي يک مي باشد. داکيومنت پروژه دانشجويي سايت ويلا اجاره اي بصورت مرتب فهرست بندي و ويراستاري شده است و به راحتي مي توانيد از آن استفاده نماييد.

چکيده سايت:
در اين پايان نامه در مورد، توليد وب سايت مديريت مهدکودک بحث خواهيم کرد. وب سايت  داراي يک محيط مي باشد. و از طريق آن مي توان مهدکودک ها را بصورت اينترنتي مديريت نمود و هر يک از مشخصات مهدکودک ها را بر روي اينترنت منتشر نمود.
در اين وب سايت يک ارتباط چند سويه بين مديران مهدکودک  و والدين و مدير وب سايت برقرار است. مديران مهدکودک مي توانند مشخصات و تاريخچه مهدکودک خود را در پنل کاربر خود ثبت نمايند.
والدين پس از مشاهده مهدکودک مدنظر، به آن طبق دستور العمل گفته شده فرزند خود را انتخاب         مي نمايند. و با اين کار باعث مي شود تا به والدين و مديران مهدکودک بهم ارتباط برقرار نمايند
علاوه بر اين مي توان کاربران مي توانند در سايت عضو شوند و کارهاي زير را انجام دهند. از جمله کارهايي که انجام مي شود عبارت است از:
• ارتباط چند سويه بين مديران مهدکودک، والدين و مدير وب سايت
• مشاهده و مديريت ليست مهدکودک ها
• ارسال پيام به مديران مهدکودک
• ثبت مهدکودک
• ارسال پيام به مدير وب سايت
• معرفي دانش آموزان برتر
• جستجوي مهدکودک ها بر اساس منطقه
• ثبت نام فرزند در مهدک.دک
• ايجاد گالري تصاوير براي هر مهدکودک


 قيمت: 75 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1397/04/20
تعداد بازدید:   581 بار

نام کالا:  وب‌سايت مهدياب اي اس پي دات نت

کد محصول:  384

واحد:  دانلود

رتبه وب‌سايت مهدياب اي اس پي دات نت:

تاریخ ثبت:   1397/04/20

برچسب:   سورس,کد,اي,اس,پي,دات,نت,پروژه,وب,سايت,سي,شارپ,دانلود,خريد,سامانه,مهد,کودک

نظرات در مورد وب‌سايت مهدياب اي اس پي دات نت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی وب‌سايت مهدياب اي اس پي دات نت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.