ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر

76,500 تومان اتمام موجودی

ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو فيوژن (Emper Le Chameau Fusion)، با رايحه اي شيرين و گرمادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر

کد محصول:  3038

درجه محصول:

ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو فيوژن (Emper Le Chameau Fusion)، با رايحه اي شيرين و گرم
عطرهاي «امپر» (Emper) هميشه کيفيت بالا و قيمت پاييني دارند. يکي از اين عطرها با نام «فيوژن» (Fusion) شناخته مي‌شود. فيوژن با زيربرند معروف امپر يعني «لوشامئو» (Le Chameau) معرفي شده است.
بطري عطر بسيار شيک و زيبا طراحي شده و ميز کار شما را به‌خوبي تزيين مي‌کند. روي بطري مشکي‌رنگ اين عطر نام آن و در قسمت طلايي‌رنگ آن نشان تجاري لوشامئو را مشاهده مي‌کنيد. درپوش بطري به رنگ طلايي است. اين درپوش درخشش خيره‌کننده‌اي در نور دارد. با توجه به قيمت مناسب فيوژن، مي‌توانيد آن را به بانواني که دوستشان داريد هديه بدهيد.
پس از اولين اسپري از Fusion روي پوست و محل نبضتان بوي نت‌هاي ميوه‌اي را استشمام خواهيد کرد. اين نت شيرين شادي و تازگي را در شما ايجاد مي‌کند. پس از مدتي اين نت آغازي جاي خودش را به‌آرامي به نت‌هاي مياني مي‌دهد. نت‌هاي مياني از ترکيب گل رز، صدتوماني، زنبق و ياسمين ساخته‌شده‌اند. پس از استشمام اين رايحه‌ي گلي شيرين انرژي مثبت بيشتري خواهيد داشت. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از ترکيب چوب صندل، عنبر و مشک ساخته‌شده‌اند. اين ترکيب سه‌گانه تمرکز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌کند.
خريد عطر امپر لوشامئو Fusion با در نظر داشتن حجم 100 ميلي‌ليتري، بطري خاص، برند شناخته‌شده و پخش بوي فوق‌العاده‌اش براي شما رضايت‌بخش به نظر مي‌رسد.

مشخصات توليد:

نوع :ادو پرفيوم
کشور سازنده :امارات
حجم :100 ميلي ليتر
نام برند :امپر

مشخصات رايحه :

گروه بويايي :شيرين، گرم، خوراکي، طبيعت، گل
طبع :ميوه، چوب، مرکبات، گل
اسانس اوليه :نت‌هاي ميوه‌اي
اسانس مياني :گل رز، صدتوماني، زنبق و ياسمين
اسانس پاياني :چوب صندل، عنبر و مشک

شماره پروانه بهداشتي: 6370434910697134
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   12 بار

نام کالا:  ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر

کد محصول:  3038

واحد:  عدد

رتبه ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   ادو,پرفيوم,زنانه,امپر,لوشامو,مدل,Fusion,حجم,100,ميلي,ليتر خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی ادو پرفيوم زنانه امپر لوشامو مدل Fusion حجم 100 ميلي ليتر را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.