ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر
ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر

ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر

68,850 تومان موجود

ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر ادوپرفيوم زنانه امپر مدل «شارم» (charm)، با رايحه اي شيرين


 خرید پستی ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر

ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر

کد محصول:  3024

درجه محصول:

ادوپرفيوم زنانه امپر مدل «شارم» (charm)، با رايحه اي شيرين
براي لذت بردن از رايحه‌ي عطرها، لزومي ندارد که هزينه‌ي بالايي را بپردازيد. مي‌توانيد يکي از عطرهاي خوب و باکيفيت «امپر» (Emper) را انتخاب کنيد. اين ادو پرفيوم براي بانوان شيک‌پوش و مدرن امروزي طراحي شده و اعتمادبه‌نفس بالايي را به اين افراد هديه مي‌کند.
عطر موردبحث با نام «شارم» (Charm) معرفي شده است. اين عطر سرشار از رايحه‌ي گل، ميوه، وانيل و چوب است و براي استفاده در روزها و شب‌هاي بهاري، پاييزي و زمستاني مناسب خواهد بود. حجم 80 ميلي‌ليتري اين عطر تا مدت زيادي شما را از خريد عطر جديد بي‌نياز مي‌کند. بطري Charm بسيار زيبا و به رنگ صورتي طراحي و ساخته شده است. اين شيشه به‌راحتي در دست بانوان جا مي‌شود. روي شيشه نام عطر با رنگ طلايي ديده مي‌شود. پس از اولين اسپري از شارم روي پوست و محل نبضتان بوي گريپ‌فروت و گلابي را استشمام خواهيد کرد. اين نت شيرين شادي و انرژي را در شما ايجاد مي‌کند. پس از مدتي اين نت آغازي جاي خودش را به‌آرامي به نت‌هاي مياني مي‌دهد. نت‌هاي مياني از ترکيب گل شمعداني، بنفشه، زنبق آبي و چوب صندل ساخته‌شده‌اند. پس از استشمام اين رايحه‌ي ملايم و شيرين انرژي مثبت و طراوت بيشتري خواهيد داشت. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از ترکيب وانيل، عنبر و مشک ساخته‌شده‌اند. اين ترکيب پاياني تمرکز و اعتمادبه‌نفس زيادي را به شما هديه مي‌کند.
خريد عطر امپر Charm با در نظر داشتن حجم 80 ميلي‌ليتري، بطري شيک، برند معتبر و پخش بوي فوق‌العاده‌اش براي شما رضايت‌بخش به نظر مي‌رسد. با توجه به قيمت مناسبي که شارم دارد، مي‌توانيد آن را به بانواني که دوستشان داريد هم هديه کنيد.
پيچيده، مطمئن، درخشنده، تداعي کننده قدرت نهايي پيچيدگي و زنانگي و در عين حال نشاندهنده زيبايي دروني زنان. اين تعريف خود کمپاني بزرگ امپر است در مورد اين ادوپرفيوم که مطمئنا مي تواند شما را راضي کند... 

مشخصات توليد:

نوع :ادو پرفيوم
کشور سازنده :امارات
حجم :80 ميلي ليتر
نام برند :emper

مشخصات رايحه:

اسانس اوليه :شيرين، گلابي، گريپفروت
اسانس مياني :گل شمعداني، بنفشه، چوب صندل،نيلوفر آبي
اسانس پاياني :وانيل، کهربا، مشک

شماره پروانه بهداشتي: 1403557782482150
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   7 بار

نام کالا:  ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر

کد محصول:  3024

واحد:  عدد

رتبه ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   ادوپرفيوم,زنانه,امپر,مدل,شارم,charm,حجم,80,ميلي,ليتر خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی ادوپرفيوم زنانه امپر مدل شارم charm حجم 80 ميلي ليتر را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.