ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر
ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر

ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر

70,550 تومان موجود

ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر (PRISM emper) حجم 100 ميلي ليتر ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر (PRISM emper)، با رايحه اي تند و گرم


 خرید پستی ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر

ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر

کد محصول:  3022

درجه محصول:

ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر (PRISM emper)، با رايحه اي تند و گرم
يکي از عطرهاي تند و گرم زنانه توسط برند اماراتي «امپر» (Emper) طراحي و توليد مي‌شود. اين ادو پرفيوم «پريزم» (Prism) نام دارد. Prism براي استفاده در فصول پاييز و زمستان پيشنهاد مي‌شود. اين عطر حجمي برابر با 100 ميلي‌ليتر دارد و تا مدت زيادي شما را از خريد عطر جديد بي‌نياز مي‌کند.
بطري Prism بسيار زيبا و خوش‌دست طراحي شده و به‌خوبي در دست بانوان جا مي‌شود. روي شيشه نام پريزم را با رنگي طلايي مشاهده مي‌کنيد. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. يک طرح چرمي روي شيشه کار شده که با رنگ قهوه‌اي که دارد حالتي زنده و پويا به اين عطر اضافه مي‌کند. درپوش بطري با قد کوتاه و جنس چرمي که دارد به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.
با اسپري کردن امپر Prism روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گل و ميوه خواهيد شد. بوي اين ترکيب دوگانه شادي و انرژي مثبت را در شما ايجاد مي‌کند. در ادامه شاهد جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از ترکيب گل ياسمين، رز و چوب صندل ساخته مي‌شوند. بوي اين عناصر سه‌گانه آرامش دروني و تمرکز را بيشتر مي‌کند. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني مي‌دهند. نت‌هاي پاياني از ترکيب وانيل، عنبر و مشک تشکيل‌شده‌اند. بوي مشک وقتي‌که با عطر وانيل و چوب آميخته شود، اعتمادبه‌نفس و تمرکز عجيبي را در شما ايجاد مي‌کند.
خريد عطر امپر Prism با توجه به پخش بوي قوي، ماندگاري بالا، حجم 100 ميلي‌ليتري، بطري زيبا و برند شناخته‌شده‌اش براي شما به خاطره‌اي ماندگار تبديل خواهد شد. اين عطر را مي‌توانيد به کساني که دوستشان داريد هديه دهيد.

مشخصات توليد:

نوع :ادو پرفيوم
کشور سازنده :امارات
حجم :100 ميلي ليتر
نام برند :Emper

مشخصات رايحه:

گروه بويايي :چوب , گل , مرکبات , ميوه , وانيل
طبع :تند , خوراکي , شيرين , طبيعت , گرم , گل
اسانس اوليه :گل و ميوه
اسانس مياني :گل ياسمين، رز و چوب صندل
اسانس پاياني :وانيل، عنبر و مشک

شماره پروانه بهداشتي: 1403557782482150
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   25 بار

نام کالا:  ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر

کد محصول:  3022

واحد:  عدد

رتبه ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   ادوپرفيوم,زنانه,پريسم,امپر,(PRISM,emper),حجم,100,ميلي,ليتر خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی ادوپرفيوم زنانه پريسم امپر PRISM emper حجم 100 ميلي ليتر را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.