پازل ساختني ماشين فورد v8
پازل ساختني ماشين فورد v8

پازل ساختني ماشين فورد v8

15,000 تومان موجود

پازل ساختني ماشين فورد v8 پازل ساختني ماشين فورد v8 از استاندارد هاي بالاي توليد براي سلامتي کودکان برخوردار است‏.‏ يکي از محصولاتي است که به دليل طراحي زيبا و رنگ بندي فوق العاده، براي کودکان از جذابيت خاصي برخودار است‏.


 خرید پستی پازل ساختني ماشين فورد v8

پازل ساختني ماشين فورد v8

کد محصول:  3019

درجه محصول:

پازل ساختني ماشين فورد v8 از استاندارد هاي بالاي توليد براي سلامتي کودکان برخوردار است‏.‏ يکي از محصولاتي است که به دليل طراحي زيبا و رنگ بندي فوق العاده، براي کودکان از جذابيت خاصي برخودار است‏.
از بين تمام سرگرمي ها و وسايل کمک آموزشي، پازل هاي سه بعدي فومي يکي از بهترين و زيباترين انتخاب ها براي تقويت قوه تخيل و قدرت تجسم کودکان و نوجوانان مي باشد‏.‏ مجموعه پازل هاي فومي سه بعدي زيبا نه تنها براي کودکان و نوجوانان سرگرم کننده است بلکه بزرگسالان را نيز مجذوب ميسازد‏.‏ فکر طراحي و ساخت پازل هاي سه بعدي در اين مرکز از زماني ايجاد شد که گروه طراحي مجموعه با تجربه اي که در طراحي هاي اسباب بازي هاي فومي داشت بر آن شد که با ارائه ي پازل هاي سه بعدي يکي از دغدغه هاي والدين که همانا تسريع در رشد و بلوغ فکري و خلاقيت فرزندانشان است را از طريق محصولات ايراني رفع کند‏.‏ اين اسباب بازي يک پازل حجمي و سه بعدي مي باشد که از فوم EVA در رنگهاي مختلف ساخته شده است فرد با ساخت اين پازل خود را درگير تجسم سازي ذهني و شناخت حجم چند بعدي و رنگ آميزي مي نمايد. اين محصول کاملا بهداشتي بوده و هيچگونه آسيبي براي کودکان نخواهد داشت و داراي تاييديه از شوراي نظارت بر اسباب بازي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان مي باشد.

http://d20.ir/14/Images/688/Large/Banner1599945892d793.jpg


مشخصات پازل ساختني ماشين فورد v8:
  • مطابق با روحيه کودک
  • رنگهاي شاد و جذاب
  • مقاوم و با دوام
  • ايمن وسبک
  • قابل جداسازي قطعات و مونتاژ مجدد
  • ابعاد 350 × 12 × 140 ميلي‌متر
  • وزن 500 گرم
  • تعداد قطعات جهت مونتاژ محصول 40 قطعه
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   15 بار

نام کالا:  پازل ساختني ماشين فورد v8

کد محصول:  3019

واحد:  عدد

رتبه پازل ساختني ماشين فورد v8:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   پازل,ساختني,ماشين,فورد,v8 خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد پازل ساختني ماشين فورد v8

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی پازل ساختني ماشين فورد v8 را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.