کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت
کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت

کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت

9,000 تومان موجود

کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت در اين کتاب موفقيت از سه ديدگاه استمداد از قواي آسماني، بهره گرفتن از نيروي درون واستفاده از ضمير ناخود آگاه و نيمکره هاي چپ و راست مغز و ارتعاشات مختلف مغزي مورد بررسي قرار گرفته است.


 خرید پستی کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت

کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت

کد محصول:  3014

درجه محصول:

در اين کتاب موفقيت از سه ديدگاه استمداد از قواي آسماني، بهره گرفتن از نيروي درون واستفاده از ضمير ناخود آگاه و نيمکره هاي چپ و راست مغز و ارتعاشات مختلف مغزي مورد بررسي قرار گرفته است.
همه افراد خواهان موفقيت روز افزون در زندگي هستند، انسان ها دوست دارند که در همه ي زمينه ها چه در بعد الهي و چه در بعد افلاکي، پيشرفت بيشتري داشته باشند، ولي بيشتر افراد از تمام قوا و نيروي خود جهت نيل به موفقيت استفاده نمي کنند. در کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت که نتيج? بييش از دوازده سال تحقيق و مطالع? مؤلف در مسائل متافيزيک و ماوراءالطبيعه و علوم مختلفي چون علوم غريبه، علوم فراحسي، هيپنوتيزم، تله پاتي، پرواز روح و فرافکني، ارتباط با ارواح و روح حامي، مانيتيزم، آگاهي برتر و تکنولوژي هاي مختلف فکري و آشنايي با ابعاد مختلف وجود و خواص آيات و مسائل روانکاوي، است.
در اين کتاب موفقيت از سه ديدگاه مورد بررسي قرار گرفته است:
  1. استمداد از قواي آسماني
  2. بهره گرفتن از نيروي درون
  3. استفاده از ضمير ناخود آگاه و نيمکره هاي چپ و راست مغز و ارتعاشات مختلف مغزي
http://d20.ir/14/Images/688/Large/cover58bce6052dd22.jpgدر واقع اين کتاب از سه کتاب مختلف تشکيل شده است در بخش سوم اين کتاب، مطالبي جهت اتصال به منبع لايزال الهي و استمداد از قواي آسماني که بالاترين منبع انرژي مي باشد، نگاشته شده است. در اين بخش از کتاب مطالبي راجع به چگونه از خداوند طلب کنيم، چگونه با موکلين آيات ارتباط برقرار کنيم، چگونه با گفتن اذکار مختلف و رعايت حروف ابجدي آنها به مقاصد مختلفمان برسيم، آمده است. همچنين اين که اسماء الله مي توانند به ما کمک کنند و آن ها را چگونه بخوانيم، آيا عواملي نظير چشم زخم، سحر، جادو به موفقيت لطمه مي زنند؟ اگر چنين است آن ها را چگونه بر طرف کنيم؟ که به گوشه اي از آن خواهم پرداخت.

در بخش دوم اين کتاب شما با خود هيپنوتيزم آشنا مي شويد تا بتوانيد به نيروهاي درون خود مسلط شويد و فيزيولوي اين علم را بدانيد و بتوانيد برخي از عادات خود را ترک کرده يا يکي از کدهاي ذهني خود را تغيير دهيد.

در بخش اول اين کتاب شما با ضمير ناخودآگاه و نقش آن در زندگي و همچنين زبان آن و همچنين نحوه عملکرد نيمکره هاي راست و چپ مغزي ، استفاده از جملات تاکيدي جهت برنامه ريزي ضمير و استفاده از تجسمات خلاق و روش ارتباط با کائنات و سهم آن در زندگي و روش جذب برخي نيروها و انرژي ها و با روش کارکرد قانون جذب و برخي از قوانين متا فيزيک آشنا مي شويد.
 


تاليف : مهندس اميد دين پرست
ناشر : ني نگار
قطع کتاب : رقعي
نوع جلد : شميز
تعداد صفحه : 167
شابک : 5-39-2617-964-978
‏موضوع : موفقيت - جنبه‌هاي روان‌شناسي
نوبت چاپ : بيست و هشتم
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   12 بار

نام کالا:  کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت

کد محصول:  3014

واحد:  عدد

رتبه کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   کتاب,‏کليات,اسرار,و,رازهاي,موفقيت خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی کتاب ‏کليات اسرار و رازهاي موفقيت را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.