کتاب شکر کنيد و رشد کنيد
کتاب شکر کنيد و رشد کنيد

کتاب شکر کنيد و رشد کنيد

30,000 تومان موجود

کتاب شکر کنيد و رشد کنيد در کتاب شکر کنيد و رشد کنيد به سوالات اصلي و بنيادي ذهن انسان پاسخ داده مي شود و تلفيقي از دو کتاب روانشناسي و مذهبي است که مجموعه اي از آگاهي ها و مطالب انگيزش را به شما هديه مي دهد و به همين علت قادر است زندگي شما را متحول کند.


 خرید پستی کتاب شکر کنيد و رشد کنيد

کتاب شکر کنيد و رشد کنيد

کد محصول:  3012

درجه محصول:

در کتاب شکر کنيد و رشد کنيد به سوالات اصلي و بنيادي ذهن انسان پاسخ داده مي شود و تلفيقي از دو کتاب روانشناسي و مذهبي است که مجموعه اي از آگاهي ها و مطالب انگيزش را به شما هديه مي دهد و به همين علت قادر است زندگي شما را متحول کند.
کتاب شکر کنيد و رشد کنيد در 336 صفحه و در قطع رقعي به چاپ رسيده است. اين کتاب نه يک کتاب مذهبي صرف و نه يک کتاب روانشناسي صرف است بلکه تلفيقي از اين دو است و مجموعه اي از آگاهي ها و مطالب انگيزش را به شما هديه مي دهد و به همين علت قادر است زندگي شما را متحول کند.کتاب حاضر با اصول اوليه ديني، مباحث روانشناسي و موفقيت و زيبايي هاي بي بديل ادبيات غني ايراني و سبکي جديد در ارائه مطالب،‌تبديل به کتابي منحصر به فرد در ايران شده است که همتايي ندارد. در اين کتاب به سوالات اصلي و بنيادي ذهن انسان و مشکلات اصلي که هر انساني در زندگي خود با آن ها مواجه مي شود پاسخ داده مي شود. سوالاتي که اگر به آن ها پاسخ داده نشود و يا پاسخ نادرست داده شود، موجب جلوگيري از آرامش ذهن و موفقيت هر انساني در زندگي خواهند شد. سوالتي درباره موضوعاتي مانند: جبر و اختيار،‌ مدل موفقيت، سلطه شيطان بر انسان،‌ چشم زخم،‌ترس ها و ترديدها،‌ مردم و سياست، کسب ثروت، روابط عاطفي، قانون جذب،‌ زياد شدن نعمتها، رسيدن به شادي و موفقيت، حوزه قدرت انسان، قضا و قدر خداوند، قدرت ايمان و باور، قدرت تحليل و تفکر درباره مسائل و ...http://d20.ir/14/Images/688/Large/Cover-ShokrKonid.jpg

کلام آخر: امکان ندارد شما اين کتاب را به طور کامل مطالعه کنيد و افکار و زندگي شما متحول نشود. شما هيچگاه کتاب ديگري مانند اين کتاب را نخواهيد خواند و اين کتاب مانندي نداشته و نخواهد داشت.

فايل دانلودي 30 صفحه اول اين کتاب، جهت آشنايي شما عزيران با مطالب اين کتاب در پايين اين صفحه قرار داده شده است.
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   11 بار

نام کالا:  کتاب شکر کنيد و رشد کنيد

کد محصول:  3012

واحد:  عدد

رتبه کتاب شکر کنيد و رشد کنيد:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   کتاب,شکر,کنيد,و,رشد,کنيد خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد کتاب شکر کنيد و رشد کنيد

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی کتاب شکر کنيد و رشد کنيد را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.