کتاب مهندسي فرايند دعا
کتاب مهندسي فرايند دعا

کتاب مهندسي فرايند دعا

25,000 تومان موجود

کتاب مهندسي فرايند دعا کتاب مهندسي فرايند دعا شما را به يک مهندس در زمينه دعا تبديل خواهد کرد که مي توانيد با اين علم به هر آنچه که مي خواهيد برسيد.


 خرید پستی کتاب مهندسي فرايند دعا

کتاب مهندسي فرايند دعا

کد محصول:  3011

درجه محصول:

کتاب مهندسي فرايند دعا شما را به يک مهندس در زمينه دعا تبديل خواهد کرد که مي توانيد با اين علم به هر آنچه که مي خواهيد برسيد.
کتاب مهندسي فرايند دعا در 192 صفحه و در قطع وزيري به چاپ رسيده است. اين کتاب، يک کتاب منحصر به فرد در زمينه چگونگي استفاده از دعا براي رسيدن به خواسته ها و اهداف و آرزوها است که مثل و مانندي ندارد.
با مطالعه اين کتاب باورهاي جديدي در ذهن شما شکل مي گيرد و شما اصول و قوانيني را مي آموزيد که با استفاده از آن ها مي توانيد به هر آنچه که واقعا خواهان آن هستيد برسيد. در اين کتاب با استفاده از اصول قطعي قرآني و عقلي و همچنين روايات موجود مي آموزيد که هيچ دعايي پاسخ منفي ندارد بلکه پاسخ همه دعاها آري است به شرط اينکه مانند يک گياه از آن مراقبت و نگهداري شود تا زماني که از عالم بالا به عالم مادي انتقال يابد و به ظهور برسد. درواقع با مطالعه اين کتاب،‌ شما مانند يک مهندس خواهيد شد که با فرايند اجابت دعا آشنا شده است و با تسلط بر اين آگاهي، مي تواند با دعا کردن به هر خواسته و آرزويي دست يابد.
کلام آخر: هيچ آرزو و خواسته اي در فضاي ذهني شما وجود ندارد که با دعا نتواند حاصل شود و اين کتاب شما را به اين آگاهي و قدرت آشنا خواهد کرد. با اين کتاب به همه چيز مي توانيد رسيد فقط اگر بدانيد که چطور درخواست کنيد.http://d20.ir/14/Images/688/Large/cover-mohandesi-doa.jpg
فايل دانلودي 30 صفحه اول اين کتاب، براي آشنايي شما عزيزان با مطالب اين کتاب در پايين صفحه قرار داده شده است.
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   11 بار

نام کالا:  کتاب مهندسي فرايند دعا

کد محصول:  3011

واحد:  عدد

رتبه کتاب مهندسي فرايند دعا:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   کتاب,مهندسي,فرايند,دعا خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد کتاب مهندسي فرايند دعا

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی کتاب مهندسي فرايند دعا را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.