دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP
دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP

دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP

170,000 تومان موجود

دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP با مکانيسم ساکشن و ويبريشن بدون هيچ درد و عوارضي به لب هاي شما حجم طبيعي مي دهد که اين حجم به صورت موقت و دائم ماندگاري دارد و از لحاظ علمي و پزشکي نيز تاييد شده است.


 خرید پستی دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP

دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP

کد محصول:  3010

درجه محصول:

دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP با مکانيسم ساکشن و ويبريشن بدون هيچ درد و عوارضي به لب هاي شما حجم طبيعي مي دهد که اين حجم به صورت موقت و دائم ماندگاري دارد و از لحاظ علمي و پزشکي نيز تاييد شده است.
امروز دستگاه‌هاي حجم دهنده لب جايگزين قطعي تزريق ژل و چربي در بافت لب به‌حساب مي‌آيد. قيمت مناسب دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP نسبت به عمل تزريق ژل و از همه مهم‌تر بدون عارضه بودن و استفاده آسان از اين دستگاه باعث شده است که اکثر کشورهاي اروپايي مورد استقبال قرار بگيرد. شما هم مي‌توانيد از اين فنّاوري روز دنيا جهت هرچه زيباتر شدن خودتان بهره‌مند شويد.
طبق نظر پزشکان با توجه به وجود عضلات بسيار کوچک در بافت لب،مي‌توان با افزايش حجم اين عضلات به بزرگتر کردن حجم لب‌ها دست پيدا کرد که اين عمل با سرعت بسيار بالا انجام مي‌شود مکانيسم کارکرد تمام دستگاه‌هاي پروتز لب بر اساس همين نظريه علمي است.http://d20.ir/14/Images/688/Large/PLP-Volume-Lip-Device-(7).jpg


شما فقط کافي است که با توجه به CD آموزشي و کاتالوگ راهنما داخل پکيج دستگاه محفظه مخصوص را بر روي لبهاي خود قرار داده و بقيه کار را به دستگاه پروتز لب PLP بسپاريد، تا حجم باور نکردني لب خود را مشاهده کنيد. لازم به ذکر است که مقدار افزايش حجم لب کاملا در اختيار شماست. همچنين از دستگاه پروتز لب ميتوان در 2 حالت استفاده کرد،حالت موقت و حالت دائم دستگاه پروتز لب برروي عضلات اسفنجي لب تاثير مي گذارد و به هيچ عنوان به بافت لب آسيب نمي رساند و يکي از بهترين مزيت هاي اين دستگاه اين است که وقتي حجم لب شما بعد از مدتي از بين رفت ،فرم لبهايتان به حالت اول باز خواهد گشت و به هيچ عنوان لبهاي شما افتاده و بد فرم نمي شود. از اين دستگاه هميشه و به مدت طولاني مي توانيد استفاده کنيد و هيچ گونه عوارض و مشکلي براي شما نخواهد داشت. همچنين از يک دستگاه چند نفر از اعضاي خانواده شما ميتوانند استفاده کنند.
فيلم زير نحوه عملکرد دستگاه و تاثير آن در قبل و بعد از استفاده را به طور کامل و واضح نمايش مي دهد.  


سازنده : شرکت Pretty Lip کشور فرانسه
مدل : 10453
مکانيزم کار : ساکشن و ويبريشن بدون درد
نمايندگي : شرکت مهر ايده
شرايط : يک سال ضمانت تعويض
تاریخ ثبت:   1397/02/14
تعداد بازدید:   15 بار

نام کالا:  دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP

کد محصول:  3010

واحد:  عدد

رتبه دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP:

تاریخ ثبت:   1397/02/14

برچسب:   دستگاه,الکتريکي,حجم,دهنده,لب,PLP خريد,فروش,فروشگاه,اينترنتي,آنلاين,نت,پسند,عمده,بازرگاني,ارزان,شرکتي,تعاوني,مهندسي,آبان,رايان,البرز

نظرات در مورد دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی دستگاه الکتريکي حجم دهنده لب PLP را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.