آموزش ساخت اف تي پي در سي پنل

5,000 تومان اتمام موجودی

در اين آموزش ياد خواهيد گرفت که چگونه يک حساب اف تي پي (ftp) به منظور آپلود و دانلود از روي هاست درون سي پنل ايجاد نماييد و سپس از آن را به نرم افزار مديريت اف تي پيآموزش ساخت اف تي پي در سي پنل

کد محصول:  2990

درجه محصول:

آموزش ساخت اف تي پي در سي پنل


در اين آموزش ياد خواهيد گرفت که چگونه يک حساب اف تي پي (ftp)  به منظور آپلود و دانلود از روي هاست درون سي پنل ايجاد نماييد و سپس از آن را به نرم افزار مديريت اف تي پي مثل کيوت اف تي پي (cuteftp)   متصل کنيد.


ساخت اکانت ftp چه کاربردي دارد؟


پروتکل ftp که مخفف file transfer protocol مي باشد يک پروتکل انتقال فايل است. وقتي شما در هاست خود يک اکانت اف تي پي ايجاد مي کنيد اين اکانت را مي توانيد به نرم افزار هاي مديريت ftp مثل فايل زيلا، cute ftp و غيره متصل کنيد. يکي از مزيت هاي مهم انتقال از طريق ftp قابليت آپلود چندباره آن است يعني اگر بخواهيم يک فايل با حجم بالا را آپلود کنيد، مي توانيد نصف آن را امروز و نصب آن را فردا روي هاست آپلود کنيد در حاليکه آپلود از طريق خود سي پنل اين قابليت را براي شما فراهم مي کند. اکانت اف تي پي مزاياي خيلي زيادي دارد، حتي شما مي توانيد برخي از حساب ها را محدود به يک پوشه خاصي کنيد يعني مثلا کاربري که اين اکانت را داشته باشد فقط بتواند روي اين قسمت آپلود کند يا فقط بتوند فايل هاي يک قسمت را بخواند يا بنويسيد.


جملات کليدي:
آموزش ساخت اف تي پي، آموزس ساخت ftp در سي پنل، نحوه ساخت اکانت ftp در cpanel، نحوه کار با cpanel هاست

تاریخ ثبت:   1396/10/02
تعداد بازدید:   195 بار

نام کالا:  آموزش ساخت اف تي پي در سي پنل

کد محصول:  2990

واحد:  دانلود

رتبه آموزش ساخت اف تي پي در سي پنل:

تاریخ ثبت:   1396/10/02

برچسب:   آموزش, ساخت, اف تي پي, در سي پنل

نظرات در مورد آموزش ساخت اف تي پي در سي پنل

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش ساخت اف تي پي در سي پنل را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.