سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto
سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto

سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto

25,000 تومان موجود

براي اينکه يک عکس(تصوير) به کانال يا ربات تلگرامي با استفاده از زبان هاي دات نتي ارسال کنيد بايد متد sendphoto را پياده ساز


 خرید اینترنتی سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto

سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto

کد محصول:  2975

درجه محصول:

سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto


ارسال عکس به کانال و در ربات هاي تلگرامي


براي اينکه يک عکس(تصوير) به کانال يا ربات تلگرامي با استفاده از زبان هاي دات نتي ارسال کنيد بايد متد sendphoto را پياده سازي کنيد. در اين مقاله ما اين متد را پياده سازي مي کنيم.
براي اينکه بتوانيد يک ربات تلگرامي بسازيد مي بايست يکسري از توابع را مانند دستورالعمل وب سايت تلگرام پياده سازي و کدنويسي نماييد اينگونه توابع  در هر زباني  از جمله زبان هاي دات نتي قابل پياده سازي مي باشند.
اين پروژه سورس کد پياده سازي متد sendPhoto در محيط ويژوال استديو را  با استفاده از زبان vb.net  و سي شارپ مي باشد. يک پروژه نوشته شده در محيط ويژوال استديو به زبان vb.net هم موجود است که مي توانيد آن را به زبان هايي مثل سي شارپ، سي پلاس و غيره تبديل کنيد. همچنين از اين کدها به راحتي مي توانيد در محيط تحت وب asp.net هم استفاده کنيد.


توضيح متد sendphoto براي ساخت ربات با استفاده از کدنويسي


از متد sendphoto براي ارسال عکس از طريق file_id يا يوآر ال  به کانال يا براي يک چت در ربات هاي تلگرامي استفاده مي شود، به عبارتي ديگر هنگامي که مي خواهيديک عکس را به تلگرام ارسال کنيد مي توانيد از اين متد استفاده کنيد. يکي از اولين قدم هاي طراحي ربات با استفاده از کدنويسي در محيط ويژوال استديو همين متد است.
پس از خريد اين سورس کد فايل سورس کد پياده سازي متد sendphoto  به همراه يک فايل ورد که  با زبان فارسي ساختار متد sendphoto و پارامترهاي آن را توضيح مي دهد براي شما ارسال مي شود.

 

 

ارسال عکس به کانال با کدنويسي، ارسال تصوير به گروه، ارسال عکس در ربات، ارسال عکس با سي شارپ به تلگرام، ارسال تصوير در دات نت، راهنماي ربات سازي، آموزش ربات سازي در کانال هاي تلگرامي، سورس ربات در دات نت
قيمت: 25 هزار

تاریخ ثبت:   1396/07/23
تعداد بازدید:   429 بار

نام کالا:  سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto

کد محصول:  2975

واحد:  دانلود

رتبه سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto:

تاریخ ثبت:   1396/07/23

برچسب:   ارسال عکس به کانال با کدنويسي، ارسال تصوير به گروه، ارسال عکس در ربات، ارسال عکس با سي شارپ به تلگرام، ارسال تصوير در دات نت،

نظرات در مورد سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی سورس ساخت ربات در دات نت پياده سازي متد sendPhoto را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.