فروش و دانلود بازي موتور کراس
فروش و دانلود بازي موتور کراس

فروش و دانلود بازي موتور کراس

1,100 تومان موجود

اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس است که در آن مي توانيد از بين ليست موتورهاي پرشي يک موتور را براي موتورسواري انتخاب کنيد. موتورهاي انتخابي براساس حداکثر سرعت، اندازه موتور، شتاب متفاوت مي باشند.


 خرید پستی فروش و دانلود بازي موتور کراس

فروش و دانلود بازي موتور کراس

کد محصول:  2941

درجه محصول:

بازي موتور کراس


اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس است که در آن مي توانيد از بين ليست موتورهاي پرشي يک موتور را براي موتورسواري انتخاب کنيد. موتورهاي انتخابي براساس حداکثر سرعت، اندازه موتور، شتاب متفاوت مي باشند. در اين بازي موتورسواري شما براساس نحوه پرش هاي شاهکار، زمان مصرفي و غيره امتياز دريافت مي کنيد. موتورسواري با هر يک از موتورهاي موجود جذابيت خود را دارد و شما در هنگام موتورسواري آهنگ جذابي را مي توانيد گوش دهيد. براي اجراي بازي نياز به نصب نمي باشد و شما پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين بازي 10 مگابابت مي باشد.


راهنماي بازي:


از دکمه هاي فلش بالا جهت گاز دادن، از فلش چپ جهت ايستادن و از فلش راست جهت کج شدن به سمت جلو و از فلش چپ جهت کج شدن به سمت عقب و حفظ تعادل مي توانيد استفاده کنيد.

 

جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي موتور سرعتي، بازي سرعت در موتورسواري، خريد بازي موتورسواري با سرعت، موتور کراس، موتور پرش، پرش با موتور، مسابقه موتور سواري، بازي موتوربازي، موتور تريل، بازي موتور تريل،

تاریخ ثبت:   1396/05/27
تعداد بازدید:   789 بار

نام کالا:  فروش و دانلود بازي موتور کراس

کد محصول:  2941

واحد:  دانلود

رتبه فروش و دانلود بازي موتور کراس:

تاریخ ثبت:   1396/05/27

برچسب:   فروش, دانلود ,بازي, موتور, کراس, تريل, پرش, هيجان, سرو, نت, پسند

نظرات در مورد فروش و دانلود بازي موتور کراس

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی فروش و دانلود بازي موتور کراس را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.