فروش بازي خلق شاهکار با موتور
فروش بازي خلق شاهکار با موتور

فروش بازي خلق شاهکار با موتور

1,100 تومان موجود

اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس است که در آن مي توانيد از بين ليست موتورهاي پرشي يک موتور را براي موتورسواري انتخاب کنيد.


 خرید اینترنتی فروش بازي خلق شاهکار با موتور

فروش بازي خلق شاهکار با موتور

کد محصول:  2939

درجه محصول:

بازي خلق شاهکار با موتور


اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس است که در آن مي توانيد از بين ليست موتورهاي پرشي يک موتور را براي موتورسواري انتخاب کنيد. در بازي اول مي توانيد از دو موتور پيشنهادي به دلخواه يکي را انتخاب کرده و بازي را شروع کنيد.
در صورت برنده شدن شما اجازه خواهيد داشت از موتورهاي بهتر و پر قدرت تر از نظر شتاب و سرعت و مدل و رنگ مختلفي برخوردار شويد.

. موتورسواري با هر يک از موتورهاي موجود جذابيت خود را دارد.
و حين بازي از موسيقي هاي هيجان انگيز با حس و حال ورزشي و پر انرژي که پخش مي شود برخورداري ميشويد .
براي اجراي بازي نياز به نصب نمي باشد و شما پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين بازي 10 مگابابت مي باشد.


راهنماي بازي:


از دکمه هاي فلش بالا جهت گاز دادن، از فلش چپ جهت ايستادن و از فلش راست جهت کج شدن به سمت جلو و از فلش چپ جهت کج شدن به سمت عقب و حفظ تعادل و کنترل  فرد براي پرش از روي موانع موجود مي توانيد بهره بگيريد.
جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي موتور سرعتي، بازي سرعت در موتورسواري، خريد بازي موتورسواري با سرعت، موتور کراس، موتور پرش، پرش با موتور، مسابقه موتور سواري، بازي موتوربازي


تاریخ ثبت:   1396/02/08
تعداد بازدید:   460 بار

نام کالا:  فروش بازي خلق شاهکار با موتور

کد محصول:  2939

واحد:  دانلود

رتبه فروش بازي خلق شاهکار با موتور:

تاریخ ثبت:   1396/02/08

برچسب:   فروش, دانلود, بازي, خلق, شاهکار, موتور, سواري, هيجاني, سرو, نت, پسند

نظرات در مورد فروش بازي خلق شاهکار با موتور

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی فروش بازي خلق شاهکار با موتور را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.