دانلود بازي بيليارد
دانلود بازي بيليارد

دانلود بازي بيليارد

900 تومان موجود

اين بازي يک بازي بيليارد بسيار سرگرم کننده است در اين بازي بايد شما بصورت دو نفري يا با کامپيوتر مسابقه بيليارد دهيد. اين بازي يک بازي بسيار کم حجم هست و براي اجرا نيازي به نصب ندارد اين بازي بيليارد را در هر جايي مي توانيد اجرا کنيد و از آن استفاده کنيد. پس از خريد اين نرم افزار مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد. حجم نرم افزار 5 مگابايت مي باشد


 خرید اینترنتی دانلود بازي بيليارد

دانلود بازي بيليارد

کد محصول:  2936

درجه محصول:

 دانلود بازي بيليارد


اين بازي يک بازي بيليارد بسيار سرگرم کننده است در اين بازي بايد شما بصورت دو نفري يا با کامپيوتر مسابقه بيليارد دهيد. اين بازي يک بازي بسيار کم حجم هست و براي اجرا نيازي به نصب ندارد اين بازي بيليارد را در هر جايي مي توانيد اجرا کنيد و از آن استفاده کنيد. پس از خريد اين نرم افزار مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد. حجم نرم افزار 5 مگابايت مي باشد.


راهنماي کار با بازي:


کافي است تا اول با استفاده از حرکت ماوس نشانه گيري کنيد و سپس با فشردن دکمه ماوس و رها کردن آن پرتاپ را شروع کنيد. هرچه بيشتر دکمه ماوس را نگهداريد با ضربه بيشتري به سمت هدف ضربه زده خواهد شد.

 

جملات کليدي
خريد بازي بيليارد، بازي بيليارد کم حجم، بازي جالب بيليارد، دانلود بازي بيليارد، فروش بازي ورزشي، دانلود بازي فلش بيليارد

تاریخ ثبت:   1396/02/08
تعداد بازدید:   550 بار

نام کالا:  دانلود بازي بيليارد

کد محصول:  2936

واحد:  دانلود

رتبه دانلود بازي بيليارد:

تاریخ ثبت:   1396/02/08

برچسب:   دانلود, بازي, بيليارد, هيجان, زيبا, طراحي, اجرا, ثبت, درج

نظرات در مورد دانلود بازي بيليارد

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی دانلود بازي بيليارد را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.