دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت
دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت

دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت

1,900 تومان موجود

اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس است که در آن مي توانيد از بين ليست موتورهاي پرشي يک موتور را براي موتورسواري انتخاب کنيد. موتورهاي انتخابي براساس حداکثر سرعت، اندازه موتور، شتاب متفاوت مي باشند. در اين بازي موتورسواري شما براساس نحوه پرش هاي شاهکار، زمان مصرفي و غيره امتياز دريافت مي کنيد. موتورسواري با هر يک از موتورهاي موجود جذابيت خود را دارد و شما در هنگام موتورسواري آهنگ جذابي را مي توانيد گوش دهيد.


 خرید اینترنتی دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت

دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت

کد محصول:  2932

درجه محصول:

دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت


اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس است که در آن مي توانيد از بين ليست موتورهاي پرشي يک موتور را براي موتورسواري انتخاب کنيد. موتورهاي انتخابي براساس حداکثر سرعت، اندازه موتور، شتاب متفاوت مي باشند. در اين بازي موتورسواري شما براساس نحوه پرش هاي شاهکار، زمان مصرفي و غيره امتياز دريافت مي کنيد. موتورسواري با هر يک از موتورهاي موجود جذابيت خود را دارد و شما در هنگام موتورسواري آهنگ جذابي را مي توانيد گوش دهيد. براي اجراي بازي نياز به نصب نمي باشد و شما پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين بازي 10 مگابابت مي باشد.


راهنماي بازي:


از دکمه هاي فلش بالا جهت گاز دادن، از فلش چپ جهت ايستادن و از فلش راست جهت کج شدن به سمت جلو و از فلش چپ جهت کج شدن به سمت عقب و حفظ تعادل مي توانيد استفاده کنيد.

 

جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي موتور سرعتي، بازي سرعت در موتورسواري، خريد بازي موتورسواري با سرعت، موتور کراس، موتور پرش، پرش با موتور، مسابقه موتور سواري، بازي موتوربازي

تاریخ ثبت:   1396/01/23
تعداد بازدید:   334 بار

نام کالا:  دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت

کد محصول:  2932

واحد:  دانلود

رتبه دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت:

تاریخ ثبت:   1396/01/23

برچسب:   دانلود, فروش, خريد, نرم, افزار, بازي, موتور, کراس, سرعت

نظرات در مورد دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی دانلود بازي موتور هاي کراس با سرعت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.