دانلود بازي موتور سواري با سرعت
دانلود بازي موتور سواري با سرعت

دانلود بازي موتور سواري با سرعت

2,000 تومان موجود

اين بازي از بازي هاي موتور سواري همراه با سرعت مي باشد. در اين بازي از بالا چندين موتور سيکلت را ناشن مي دهد و شما مي بايد از بين موتورهاي موجود يکي را انتخاب کنيد. پس از شروع بازي شما بايد در يک جاده که از بالا نمايش داده مي شود با سرعت در بين جاده حرکت کنيد و از با ساير موتور سيکلت سواران در بازي حرکت کنيد و به مسابقه بپردازيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آني آن را دانلود و در کامپيوتر خود اجرا کنيد. حجم اين بازي 6 مگابايت مي باشد.


 خرید اینترنتی دانلود بازي موتور سواري با سرعت

دانلود بازي موتور سواري با سرعت

کد محصول:  2931

درجه محصول:

بازي موتور سواري با سرعت


اين بازي از بازي هاي موتور سواري همراه با سرعت مي باشد. در اين بازي از بالا چندين موتور سيکلت را ناشن مي دهد و شما مي بايد از بين موتورهاي موجود يکي را انتخاب کنيد. پس از شروع بازي شما بايد در يک جاده که از بالا نمايش داده مي شود با سرعت در بين جاده حرکت کنيد و از با ساير موتور سيکلت سواران  در بازي حرکت کنيد و به مسابقه بپردازيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آني آن را دانلود و در کامپيوتر خود اجرا کنيد. حجم اين بازي 6 مگابايت مي باشد.


راهنماي بازي:


از دکمه هاي فلش چپ جهت رفتن به سمت چپ، از دکمه فلش راست جهت رفتن به سمت راست و از دکمه space جهت متوقف نمودن بازي استفاده کنيد.

جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي موتور سرعتي، بازي سرعت در موتورسواري، خريد بازي موتورسواري با سرعت

تاریخ ثبت:   1396/01/21
تعداد بازدید:   603 بار

نام کالا:  دانلود بازي موتور سواري با سرعت

کد محصول:  2931

واحد:  دانلود

رتبه دانلود بازي موتور سواري با سرعت:

تاریخ ثبت:   1396/01/21

برچسب:   خريد, فروش, دانلود, بازي, موتور, سواري, با سرعت, هيجاني

نظرات در مورد دانلود بازي موتور سواري با سرعت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی دانلود بازي موتور سواري با سرعت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.