بازي موتورسواري در جاده خاکي
بازي موتورسواري در جاده خاکي

بازي موتورسواري در جاده خاکي

1,900 تومان موجود

اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس (موتور پرشي) مي باشد که در آن بازيکن بايد با يک موتور کراس موتور سواري کند. در هر مرحله سر راه موتور سيکلت يکسري موانع پيچيده تر قرار مي گيرد و موتورسوار بايد با حفظ تعادل از روي اين موانع پرش کند. در اين بازي در ازاي سرعت حرکت و حفظ تعادل موتور امتياز مي گيريد.


 خرید اینترنتی بازي موتورسواري در جاده خاکي

بازي موتورسواري در جاده خاکي

کد محصول:  2930

درجه محصول:

بازي موتورسواري در جاده خاکي


اين بازي از سري بازي هاي موتور کراس (موتور پرشي) مي باشد که در آن بازيکن بايد با يک موتور کراس موتور سواري کند. در هر مرحله سر راه موتور سيکلت يکسري موانع پيچيده تر قرار مي گيرد و موتورسوار بايد با حفظ تعادل از روي اين موانع پرش کند. در اين بازي  در ازاي سرعت حرکت و حفظ تعادل موتور امتياز مي گيريد. در اين بازي موتور سواري در جاده هاي خاکي است و شما بايد در جاده هاي خاکي موتور سواري کنيد. پس از خريد اين بازي مي توانيد بصورت آني آن را دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين فايل 11 مگابايت مي باشد. اين بازي بدون نصب اجرا مي شود.


راهنماي بازي:


از دکمه هاي فلش بالا جهت حرکت به بالا، دکمه فلش به پايين جهت عقب رفتن و از دکمه راست جهت تعادل به جلو و از دکمه عقب جهت تعادل به سمت عقب استفاده کنيد.

جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره، موتور سواري در جاده خاکي، موتور در جاده گلي، موتور کراس در جاده خاکي، موتور کثيف

تاریخ ثبت:   1396/01/21
تعداد بازدید:   530 بار

نام کالا:  بازي موتورسواري در جاده خاکي

کد محصول:  2930

واحد:  دانلود

رتبه بازي موتورسواري در جاده خاکي:

تاریخ ثبت:   1396/01/21

برچسب:   خريد, فروش, دانلود, محصولات, بازي, موتور, سواري, جاده, خاکي, سرو

نظرات در مورد بازي موتورسواري در جاده خاکي

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی بازي موتورسواري در جاده خاکي را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.