بازي موتورسواري در ساحل
بازي موتورسواري در ساحل

بازي موتورسواري در ساحل

2,000 تومان موجود

بازي موتورسواري در ساحل يک بازي فوق العاده جالب، هيجان انگيز و بسيار زيبا است که در آن موتور سوار بايد با موتور کراس يا موتور پرشي موجود از با سرعت حرکت و پرش هاي شاهکارانه اي را انجام دهد و خلاقيت هاي جالبي را در هنگام پرش ها خلق کند و به گام هاي بعد صعود کند. اين بازي با تغيير مناظر زيبا در کنار ساحل و صدا گذاري جالب يک بازي بسيار جالب را براي بازي کنندگان به ارمغان مي آورد.


 خرید اینترنتی بازي موتورسواري در ساحل

بازي موتورسواري در ساحل

کد محصول:  2929

درجه محصول:

بازي موتورسواري در ساحل


بازي موتورسواري در ساحل يک بازي فوق العاده جالب، هيجان انگيز و بسيار زيبا است که در آن موتور سوار بايد با موتور کراس يا موتور پرشي موجود از با سرعت حرکت و پرش هاي شاهکارانه اي را انجام دهد و خلاقيت هاي جالبي را در هنگام پرش ها خلق کند و به گام هاي بعد  صعود کند. اين بازي با تغيير مناظر زيبا در کنار ساحل و صدا گذاري جالب يک بازي بسيار جالب را براي بازي کنندگان به ارمغان مي آورد. اگر دوستداريد يک بازي خوب و هيجاني موتور سواري داشته باشيد اين بازي به شما پيشنهاد مي شود. در اين بازي شما مي توانيد چندين موتور را به انتخاب خود سوار شويد. پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. حجم اين بازي 7 مگابايت مي باشد و با اينترنت هاي ضعيف هم مي توانيد آن را دانلود کنيد اين بازي نياز به نصب ندارد و تنها کافي است روي آن دوبار کليک کنيد.


راهنماي بازي:


از دکمه هاي فلش بالا جهت حرکت به بالا، دکمه فلش به پايين جهت عقب رفتن و از دکمه راست جهت تعادل به جلو و از دکمه عقب جهت تعادل به سمت عقب استفاده کنيد.

قيمت: 2 هزارتومان
جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره با موتور، بازي جالب موتور، بازي کامپيوتر موتورسواري، موتور پرش، موتور ديوانه، بازي موتور در ساحل، موتورسواري در ساحل، موتور پرش در ساحل، موتور هيجان انگيز

تاریخ ثبت:   1396/01/20
تعداد بازدید:   445 بار

نام کالا:  بازي موتورسواري در ساحل

کد محصول:  2929

واحد:  دانلود

رتبه بازي موتورسواري در ساحل:

تاریخ ثبت:   1396/01/20

برچسب:   خريد, فروش, دانلود, بازي, موتور, سواري, ساحل, هيجان

نظرات در مورد بازي موتورسواري در ساحل

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی بازي موتورسواري در ساحل را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.