بازي موتور سواري در زمستان
بازي موتور سواري در زمستان

بازي موتور سواري در زمستان

2,000 تومان موجود

اين بازي يک بازي موتورسواري مي باشد که در آن بازيکن بايد در روزهاي زمستان (برفي) موتورسواري کند و هنگام حرکت بايد مواظب باشد که به زمين نخورد. در بين راه بازيکن بايد موتور سيکلت را از روي موانع موجود در راه عبور دهد. در اين بازي امکان انتخاب چندين موتور سيکلت وجود دارد. اين بازي از سري بازي هاي روزهاي تعطيلات مي باشد. پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را بر روي کامپيوتر خود اجرا کنيد و بصورت نامحدود از آن استفاده کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. اين بازي در کامپيوترهاي معمولي هم قابل اجرا مي باشد و نيازي به نصب ندارد. پس از خريد مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد حجم اين بازي 10 مگابايت مي باشد.


 خرید اینترنتی بازي موتور سواري در زمستان

بازي موتور سواري در زمستان

کد محصول:  2928

درجه محصول:

بازي موتور سواري در زمستان


اين بازي يک بازي موتورسواري مي باشد که در آن بازيکن بايد در روزهاي زمستان (برفي) موتورسواري کند و هنگام حرکت  بايد مواظب باشد که به زمين نخورد. در بين راه بازيکن بايد موتور سيکلت را از روي موانع موجود در راه عبور دهد. در اين بازي امکان انتخاب چندين موتور سيکلت وجود دارد. اين بازي از  سري بازي هاي روزهاي تعطيلات مي باشد. پس از خريد اين بازي مي توانيد آن را بر روي کامپيوتر خود اجرا کنيد و بصورت نامحدود از آن استفاده کنيد و بي نهايت بار از آن استفاده کنيد. اين بازي در کامپيوترهاي معمولي هم قابل اجرا مي باشد و نيازي به نصب ندارد. پس  از خريد مي توانيد آن را بصورت آني دانلود کنيد حجم اين بازي 10 مگابايت مي باشد.


راهنماي بازي:


جهت پرش از دکمه space استفاده کنيد و جهت گاز دادن و جلو رفتن از دکمه بالا و جهت رفتن به عقب از دکمه پايين استفاده کنيد از دکمه هاي راست هم مي توان جهت متمايل شدن راننده به سمت راست و از دکمه مي توان جهت متمايل شدن موتور به سمت عقب مي توان استفاده کرد.

قيمت: 2 هزارتومان
جملات کليدي:
خريد بازي موتورسواري، دانلود بازي موتور، بازي موتور فلش، بازي کم حجم موتور، بازي پرش با موتور، بازي موتور کراس، خريد بازي موتور کراس، پرش از روي صخره با موتور، بازي جالب موتور، بازي کامپيوتر موتورسواري، موتور پرش، موتور ديوانه، بازي موتور در برف، بازي موتور برفي، موتورسواري در زمستان

تاریخ ثبت:   1396/01/20
تعداد بازدید:   475 بار

نام کالا:  بازي موتور سواري در زمستان

کد محصول:  2928

واحد:  دانلود

رتبه بازي موتور سواري در زمستان:

تاریخ ثبت:   1396/01/20

برچسب:   خريد, فروش, دانلود, بازي, موتور,سواري, زمستان, برفي, هيجان

نظرات در مورد بازي موتور سواري در زمستان

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی بازي موتور سواري در زمستان را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.