کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp
کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp

کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp

19,500 تومان موجود

اين سورس کد يک کد به زبان برنامه نويسي php (پي اچ پي) است که با استفاده از آن مي توان يک متن فارسي را به يک کانال تلگرام ارسال کنيد. اين کد php يک تکه کد کاربردي است که با استفاده از آن مي توانيد هر پيامي را با استفاده از زبان برنامه نويسي پي اچ پي به يک کانال تلگرامي يا chatid ارسال کنيد.


 خرید اینترنتی کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp

کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp

کد محصول:  2910

درجه محصول:

کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp


درباره اين محصول


اين سورس کد يک کد به زبان برنامه نويسي php (پي اچ پي) است که با استفاده از آن مي توان يک متن فارسي را به يک کانال تلگرام ارسال کنيد. اين کد php يک تکه کد کاربردي است که با استفاده از آن مي توانيد هر پيامي را با استفاده از زبان برنامه نويسي پي اچ پي به يک کانال تلگرامي يا chatid ارسال کنيد. توضيحات و ترفندهاي لازم براي ارسال پيام از يک صفحه پي اچ پي به کانال تلگرام بصورت يک فايل ورد همراه اين فايل موجود است که پس از خريد مي توانيد آن را دانلود کنيد. لينک دانلود اين سورس کد ارسال به تلگرام پس از ارسال خريد براي شما نمايش داده مي شود.


جملات کليدي:
سورس ارسال پيام به تلگرام، کد ارسال پيام به کانال، کد ارسال متن به کانال هاي تلگرامي، کد پي اچ پي ارسال پيام به تلگرام، سورس ارسال پيام به تلگرام، کد php ارسال پيام فارسي به تلگرام، ارسال پيام به تلگرام با php، دانلود سورس ارسال پيام به تلگرام، ارسال پيام با ربات به تلگرام، ارسال پيام با ربات در php، برنامه ارسال پيام با php به تلگرام+آموزش ارسال پيام به تلگرام در php، آموزش ارسال به کانال با php+آموزش فرستان متن در پي اچ پي
کلمات کليدي:
ارسال+پيام+پي+اچ+پي+دانلود+کد+سورس+خريد+برنامه+ربات+رباط+متن+فارسي+کانال+گروه+سورسکد+فروش+آموزش+فرستادن+نحوه

تاریخ ثبت:   1396/07/22
تعداد بازدید:   513 بار

نام کالا:  کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp

کد محصول:  2910

واحد:  دانلود

رتبه کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp:

تاریخ ثبت:   1396/07/22

برچسب:   سورس ارسال پيام به تلگرام، کد ارسال پيام به کانال، کد ارسال متن به کانال هاي تلگرامي، کد پي اچ پي ارسال پيام به تلگرام، سورس ارسال پيام به

نظرات در مورد کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی کد ارسال پيام به تلگرام در پي اچ پيphp را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.