ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت
ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت

ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت

15,000 تومان موجود

ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت در ماژول تبديل سبد خريد به لينک مستقيم اوپن کارت (open cart) شما در قسمت تعريف کالا لينک محصول را وارد مي کنيد؛ هنگامي که کاربر آن کالا را در وب سايت شما مشاهده مي کند و بر روي دکمه خريد کليک مي کند بجاي افزوده شدن کالا به سبد خريد، کاربر به آن لينک هدايت مي شود.


 خرید اینترنتی ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت

ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت

کد محصول:  2904

درجه محصول:

ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت


ماژول تبديل سبد خريد به لينک مستقيم چيست؟


پس از نصب اين ماژول که براي اپن کارت طراحي شده است در صورتي که شما يک لينک را وارد کنيد بجاي دکمه هاي سبد خريد يک دکمه اضافه مي شود که کاربر با کليک روي آن به آن لينک هدايت مي شود. براي مثال شما يک فروشگاه داريد که لينک محصولات همکاري در فروش ديگران (براي مثال فروشگاه اينترنتي نت پسند) را در وب سايت خود قرار مي دهيد و مي خواهيد کاربر با کليک روي دکمه سبد خريد به آن لينک هدايت شود اين ماژول اينکار را براي شما انجام مي دهد. پس از خريد اين ماژول مي توانيد مي توانيد آن را دانلود کنيد.
در ماژول تبديل سبد خريد به لينک مستقيم اوپن کارت (open cart) شما در قسمت تعريف کالا لينک محصول را وارد مي کنيد؛ هنگامي که کاربر آن کالا را در وب سايت شما مشاهده مي کند و بر روي دکمه خريد کليک مي کند بجاي افزوده شدن کالا به سبد خريد، کاربر به آن لينک هدايت مي شود.
اين ماژول استفاده هاي فراواني دارد که يک نمونه پيشنهادي آن به منظور قراردادن لينک بازاريابي و همکاري در فروش وب سايت هاي ديگر در فروشگاه شما مي باشد.
اين ماژول قابل نصب بر روي اپن کارت نسخه 2 و 1.5 مي باشد.
آموزش نصب ماژول تبديل لينک سبد خريد به لينک دلخواه اپن کارت درون خود فايل دانلودي موجود مي باشد.


برچسب:
دانلود,ماژول,اوپن,کارت,خريد,اينترنتي,اپن,تبديل,سبد,خريد,همکاري,در,فروش,مشارکت,بازاريابي,دو,افزونه,سورس,آموزش,لينک,مستقيم

تاریخ ثبت:   1396/05/15
تعداد بازدید:   503 بار

نام کالا:  ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت

کد محصول:  2904

واحد:  دانلود

رتبه ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت:

تاریخ ثبت:   1396/05/15

برچسب:   خريد,فروش,نرم,افزار,سرو,نت,پسند,دانلود,تکي,عمده,ماژول,لينک,مستقيم,بجاي,سبد,خريد,در,اپن,کارت

نظرات در مورد ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی ماژول لينک مستقيم بجاي سبد خريد در اپن کارت را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.