خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer
خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer

خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer

16,000 تومان موجود

نرم افزار آرتيستر (Artister) يک نرم افزار فوق العاده قدرتمند است که با استفاده از آن مي توانيد انواع قالب(تمپليت) حرفه اي ايجاد نماييد. يکي از ويژگي هاي جالبي که نرم افزار طراحي قالب آرتيستر دارد اين است که الگوهاي فراواني دارد و از همه مهمتر شما براي طراحي قالب ها نيازي به کدنويسي نداريد. يکي ديگر از قدرت ها فوق العاده اي که نرم افزار طراحي قالب Artister دارد اين است که با استفاده آن مي توانيد براي انواع سيستم مديريت محتوا همانند بلاگر (Blogger)، پوسته دات نت نيوک (DotNetNuke)، وردپرس(Wordpress)، Drupal و جوملا ايجاد نماييد. اگر مي خواهيد قالب وب سايت طراحي کنيد و در طراحي قالب مشکل داريد حتما از اين نرم افزار استفاده کنيد.


 خرید پستی خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer

خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer

کد محصول:  2893

درجه محصول:

خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer


در مورد اين محصول


اين محصول در قالب يک  سي دي ارائه مي شود و حاوي  نرم افزار طراحي قالب وب سايت آرتيستر   مي باشد. پس از خريد اين نرم افزار در اسرع وقت براي شما از طريق پست ارسال مي گردد و شما مي توانيد پس از دريافت محصول وجه را به مامور پست تحويل دهيد.


نرم افزار آرتيستر يا Artisteer چيست؟


 نرم افزار آرتيستر (Artister)  يک نرم افزار فوق العاده قدرتمند است که با استفاده از آن مي توانيد انواع قالب(تمپليت) حرفه اي ايجاد نماييد. يکي از ويژگي هاي جالبي که نرم افزار طراحي قالب آرتيستر دارد اين است که الگوهاي فراواني دارد و از همه مهمتر شما براي طراحي قالب ها نيازي به کدنويسي نداريد. يکي ديگر از قدرت ها فوق العاده اي که نرم افزار طراحي قالب Artister دارد اين است که با استفاده آن مي توانيد براي انواع سيستم مديريت محتوا همانند بلاگر (Blogger)، پوسته دات نت نيوک (DotNetNuke)، وردپرس(Wordpress)، Drupal و جوملا ايجاد نماييد. اگر مي خواهيد قالب وب سايت طراحي کنيد و در طراحي قالب مشکل داريد حتما از اين نرم افزار استفاده کنيد.


تاريخچه نرم افزار آرتيستر (Artisteer)


اولين نسخه نرم افزار آرتيستر که به انگليسي Artisteer نوشته مي شود در تاريخ سپتامبر 2008 ميلادي برابر با تاريخ 1387 هجري شمسي توسط شرکت اکزتنسافت که به انگليسي Extensoft نوشته مي شود با هدف ايجاد يک نرم افزار طراحي قالب وب سايت توليد شد. اولين نسخه نرم افزار آرتيستر بصورت نسخه 1.0 نامگذاري شد که براي کاربران سيستم عامل هاي ويندوز و مک قابل استفاده بود. در نسخه دوم نرم افزار آرتيستر که در تاريخ مارس 2009 ميلادي برابر با تاريخ 1388 هجري شمسي بود قابليت هاي توليد قالب جولا و Drupal اضافه شد.  نرم افزار آرتيستر با استفاده از زبان برنامه نويسي سي شارپ طراحي و توليد شده است.


ويژگي هاي مهم و اصلي نرم افزار آرتيستر يا Artisteer


• امکان طراحي و ساخت قالب جوملا (joomla) بدون کدنويسي
• امکان طراحي و ساخت قالب وردپرس (Wordpress) بدون کدنويسي
• امکان طراحي و ساخت قالب Drupal بدون کدنويسي
• امکان طراحي و ساخت  قالب يا پوسته براي دات نت نيوک بدون کدنويسي
• امکان طراحي و ساخت قالب براي بلاگر (Drupal)
• طراحي انواع قالب وب سايت با استفاده از کشيدن و رها کردن
• بدون نياز به دانستن زبان هاي برنامه نويسي مثل css، جاوااسکريپت و غيره
• امکان لايه بندي کردن صفحات و ويرايش لايه ها
• امکان استفاده از تصاوير بايگاني شده در نرم افزار
• داراي بودن قالب هاي پيشفرض به منظور الگوبرداري
• و غيره


دسته ها:
برنامه نويسي، برنامه نويسي ويندوز، نرم افزار اينترنت و شبکه، نرم افزار طراحي وب سايت، ابزارهاي برنامه نويسي، ساير برنامه ها

تاریخ ثبت:   1396/06/08
تعداد بازدید:   548 بار

نام کالا:  خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer

کد محصول:  2893

واحد:  پک

رتبه خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer:

تاریخ ثبت:   1396/06/08

برچسب:   خريد,فروش,دانلود,ارسال,سرو,نت,پسند,سي,دي,طراحي,نرم,افزار,آرتيستر,Artisteer

نظرات در مورد خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی خريد نرم افزار آرتيستر Artisteer را به روش خرید و پرداخت در درب منزل می توانید خریداری نمایید.