مجموعه اسکرين سيور
مجموعه اسکرين سيور

مجموعه اسکرين سيور

18,000 تومان موجود

مجموعه کامل اسکرين سيور (محافظ صفحه)مجموعه اسکرين سيور (محافظ صفحه) انواع منظره و طبيعت، آکواريوم واقعي، آکواريوم دريايي


 خرید پستی مجموعه اسکرين سيور      خرید اینترنتی مجموعه اسکرين سيور

مجموعه اسکرين سيور

کد محصول:  1235

درجه محصول:

مجموعه اسکرين سيور

مجموعه کامل اسکرين سيور (محافظ صفحه)
مجموعه اسکرين سيور (محافظ صفحه) انواع منظره و طبيعت، آکواريوم واقعي، آکواريوم دريايي، انواع ماهي، شبيه سازي سه بعدي اقيانوس، آتش، شومينه، آبشار، آبشار نياگارا، چشمه، آبشار کوهستاني، ساحل، کشتي بادباني، جنگل، درياچه، ساعت،باران و غيره در يک سي دي.
مجموعه اسکرين سيور شامل:
انواع آبشار
انواع منظره و طبيعت
انواع حالت آتش
انواع حالت آکوريوم زيبا  و واقعي
انواع شبيه سازي دريا، کشتي بادباني و غيره
و غيره
با استفاده از پکيج کامل و جامع اسکرين سيورهاي ويندوز مي توانيد به راحتي ويندوز خود را زيبا کنيد و در کامپيوتر خود تنوع ايجاد نماييد. اين اسکرين سيورها تماما در ويندوز 10 آزمايش شده و بخوبي جواب مي دهند.
ماهيت اسکرين سيور در کامپيوتر چيست؟
اسکرين‌سيور‌ (محافظ صفحه نمايش) در گذشته به منظور حفاظت از نمايشگرها(مانيتورها) و جلوگيري از سوخته شدن فسفر‌ها استفاده مي‌شدند. فسفر‌ها به منظور ساخت پيکسل‌ها(نقاط روشن) در مانيتورها کاربرد داشتند و چنانچه با يک مقياس يکسان در يک بازه زماني طولاني مي‌درخشيدند منجر به تغيير رنگ سطح شيشه‌اي صفحه نمايش مي‌شدند. در مانيتور‌هاي اوليه سي آر تي (crt) به خصوص در مدل تک‌رنگ اگر يک تصوير يکسان به مدت زمان طولاني نمايش داده مي‌شد اشکالاتي را در صفحه نمايش(مانيتور) به وجود مي‌آورد. با پيشرفت تکنولوژي و ظهور نمايشگرهاي جديد  نياز به اسکرين‌سيور‌(محافظ صفحه نمايش) برطرف شد ولي هنوز به دلايل زيادي کاربران از اسکرين سيور‌ها استفاده مي نمايند. مي‌توان به موارد زير اشاره نمود:
کاربرد سرگرمي اسکرين سيورها
مشاهده صحنه هاي زيباي طبيعت، آبشار زيبا، مزرعه زيبا، مشاهده شهرفرشتگان و غيره همراه با موسيقي دلنشين و  مورد علاقه،‌ خالي از لطف نخواهد بود. امروزه اسکرين سيورها با نماهاي واقعي و اچ دي باعث مي شود که يک صحه واقعي را در کامپيوتر ببنيد.

 کاربرد امنيتي اسکرين سيور
مي توان روي اسکرين سيورها يک پسورد را قرارداد تا هنگامي که از جلوي کامپيوتر برويد يک پسورد نمايش يابد و کاربر نتواند وارد رايانه شما شود.
ظاهر يکنواخت در شرکت ها  و موسسات
بسياري از شرکت‌ها و موسسات براي ايجاد محيطي زيبا و حسي متحد از استفاده کنندگان از کامپيوتر مي‌خواهند اسکرين‌سيور‌هاي يکساني را روي رايانه هاي خود قرار دهند.
کاربر آگهي با استفاده از اسکرين سيورها
 اکثر شرکت‌ها و موسسات و بخش‌هاي تجاري از اسکرين‌سيور‌ها به عنوان ابزاري براي تبليغات استفاده مي‌کنند. براي مثال يک تبليغ را به عنوان اسکرين سيور قرار مي دهند.
کاربر اطلاعات در اسکرين سيورها
 بسياري از محافظ صفحه ها،  اطلاعات به‌روز و پويايي را ارايه مي‌دهند. اين نوع اسکرين‌سيورها مي‌توانند چرخه‌اي از سوالات ساده، ابتدايي و ناچيز يا اطلاعات پيشرفته و جديد از يک سايت باشند. يا مثلا بصورت مجازي يک شهر يا کره زمين را نمايش مي دهند.

برچسب:
اسکرين,سيور,خريد,دانلود,فروش,مجموعه,پک,جامع,کامل,زيبا,ساز,ويندوز,محافظ,صفحه,ويندوز,اينترنتي,پکيج,کامل,جامع,آکواريوم,واقعي,ماهي,شهر,جذاب,ديدني,حرفه اي,واقعي,سه,بعدي,اچ,دي,رايانه,کامپيوتر

تاریخ ثبت:   1396/07/21
تعداد بازدید:   425 بار

نام کالا:  مجموعه اسکرين سيور

کد محصول:  1235

واحد:  پک

رتبه مجموعه اسکرين سيور:

تاریخ ثبت:   1396/07/21

برچسب:   مجموعه,کامل,اسکرين,سيور,مجموعه,اسکرين,سيور,انواع,منظره,و,طبيعت،,آکواريوم,واقعي،,آکواريوم,دريايي،,انواع,ماهي،,شبيه,سازي

نظرات در مورد مجموعه اسکرين سيور

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی مجموعه اسکرين سيور را به روش خرید و پرداخت در درب منزل و خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.