آموزش فتوشاپ سرو
آموزش فتوشاپ سرو
آموزش فتوشاپ سرو

آموزش فتوشاپ سرو

30,000 تومان موجود

آموزش فتوشاپ سرو يک فيلم آموزشي کار با فتوشاپ مي‌باشد. در اين آموزش بصورت کاملاً سريع ياد خواهيد گرفت که چگونه کارهايي که موردنياز جامعه است


 خرید اینترنتی آموزش فتوشاپ سرو

آموزش فتوشاپ سرو

کد محصول:  11

درجه محصول:

آموزش فتوشاپ سرو چيست؟

آموزش فتوشاپ سرو يک فيلم آموزشي کار با فتوشاپ مي‌باشد. در اين آموزش بصورت کاملاً سريع ياد خواهيد گرفت که چگونه کارهايي که موردنياز جامعه است را با نرم افزار فتوشاپ انجام دهيد. بخش‌هايي از اين فيلم آموزشي بصورت تعاملي است به عبارتي به کاربر اجازه مي‌دهد تا در حين آموزش خودش برخي از کارها را تمرين نمايد.
زمان و نحوه دريافت آموزش  پس از خريد

پس از خريدآموزش فتوشاپ  سي دي آموزشي  به‌صورت پست پيشتاز براي شما ارسال مي‌شود.؛ در روش ارسال با پست پيشتاز معمولاً حداکثر 2  الي 3 روز کاري بسته پستي به دست شما خواهد رسيد.
گارانتي (ضمانت نامه) نرم افزار آموزشي
در صورت هرگونه نقص يا عيب احتمالي در هنگام حمل و نقل بسته معيوب تعويض مي شود.
راه‌هاي خريد آموزش فتوشاپ سرو.

خريد آموزش فتوشاپ

 آموزش فتوشاپ سرو چيست؟
آموزش فتوشاپ سرو يک فيلم آموزشي کار با فتوشاپ مي باشد. در اين آموزش بصورت کاملا سريع ياد خواهيد گرفت که چگونه کارهايي که موردنياز جامعه است را با نرم افزار فتوشاپ انجام دهيد. بخش هايي از اين فيلم آموزشي بصورت تعاملي است به عبارتي به کاربر اجازه مي دهد تا در حين آموزش خودش برخي از کارها را تمرين نمايد.
آموزش فتوشاپ  سرو چه مزاياي براي شما دارد؟
1)    آموزش کارهايي که روزانه نياز است
در آموزش فتوشاپ سرو سعي شده کارهايي آموزش داده شود که روزانه براي هر کسي نياز است، براي مثال ايجاد يک عکس پرسنلي، ساخت يک تصوير 3 در 4، قراردادن يک عکس در منظره، رفع قرمزي چشم در تصاوير ديجيتال و...
ايجاد يک عکس 3 در 4 پرسنلي در فتوشاپ

  همراه بودن ابزارها

در اين آموزش ابزارهاي موردنياز که از آنها در طي آموزش استفاده شده است در لوح فشرده(سي دي) گنجانده شده است تا کاربر نياز نباشيد براي استفاده به دنبال آنها بگردد. براي مثال در قسمت هايي که آموزش کاشت مژه آموزش داده مي شود انواع مژه در لوخ فشرده(سي دي) قرار داده شده است.
بازکردن ابزارها(براي مثال مژه) از داخل سي دي

  معرفي ابزارها در حين آموزش

در اين آموزش هنگام انجام يک پروژه عملي برخي از ابزارها توضيح داده مي شوند، براي مثال کاربر در حين آموزش رتوش بزرگ کردن بازوها  با فيلتر مايع و برخي از قسمت هاي آن آشنا مي شود. با اين کار سبب مي شود ابزارها در حافظه دائم کاربر قرار بگيرد.
معرفي ابزارها در آموزش فتوشاپ سرو

پرداخت به نکات اصلي

در آموزش فتوشاپ از زياده گويي پرهيز شده و سعي شده نکات اصلي در حين آموزش تشريح گردد تا کاربر سريع ايجاد يک پروژه کاربردي را يادگرفته و بتواند از نرم افزار فتوشاپ استفاده نمايد.
موارد آموزشي که در آموزش فتوشاپ سرو ياد خواهيد گرفت
آشنايي اوليه با فتوشاپ

تاریخ ثبت:   1397/06/24
تعداد بازدید:   897 بار

نام کالا:  آموزش فتوشاپ سرو

کد محصول:  11

واحد:  پک

رتبه آموزش فتوشاپ سرو:

تاریخ ثبت:   1397/06/24

برچسب:   خريد, آموزش, فتوشاپ, دانلود, حرفه, رتوش, مژه, فروش, سي, دي, حرفه اي, روتوش, فيلم آموزشي, پست

نظرات در مورد آموزش فتوشاپ سرو

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش فتوشاپ سرو را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.