دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي
دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي

دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي

64,000 تومان موجود

اين مقاله يک فايل ورد در حدود 100 صفحه است که با موضوع تاثير it (فناوري اطلاعات) بر روي بازاريابي است. در فصل اول موضوعات تعريف بازاريابي، داد و ستد و ارتباطات، بازارها، فناوري اطلاعات، اهميت اطلاعات در تبليغات و بازاريابي، سهم فناوري اطلاعات در بازاريابي و تبليغات، جايگاه آي تي در سي آر ام، استفاده از فاکتورهاي فناوري اطلاعات در بازاريابي و غيره توضيح داده مي شود.


 خرید اینترنتی دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي

دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي

کد محصول:  1099

درجه محصول:

دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي
اين مقاله يک فايل ورد در حدود 100 صفحه است که با موضوع تاثير it (فناوري اطلاعات) بر روي بازاريابي است. در فصل اول موضوعات تعريف بازاريابي، داد و ستد و ارتباطات، بازارها، فناوري اطلاعات، اهميت اطلاعات در تبليغات و بازاريابي، سهم فناوري اطلاعات در بازاريابي و تبليغات، جايگاه آي تي در سي آر ام، استفاده از فاکتورهاي فناوري اطلاعات در بازاريابي و غيره توضيح داده مي شود. همچنين در فصل هاي بعد در مورد تعريف بازاريابي اينترنتيي، ويژگي هاي تجارت در اينترنت، برخي از ويژگي هاي اينترنت، اهداف بازاريابي اينترنتي، بازار اينترنتي، چگونگي پيشرفت بازريابي اينترنتي، بازاريابي ايميلي، روش هاي ارسال ايميل، استراتژي بازاريابي در يک محيط اينترنتي  و غيره توضيح داده مي شود.

موضوعات:
مقاله در مورد تاثير آي تي بر روي بازاريابي، مقاله در مورد تاثير فناوري اطلاعات در بازاريابي، بازاريابي با فناوري اطلاعات، تحقيق در مورد بازاريابي اينترنتي و فناوري اطلاعات، اثر آي تي در فناوري اطلاعات

 

تاریخ ثبت:   1396/06/08
تعداد بازدید:   333 بار

نام کالا:  دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي

کد محصول:  1099

واحد:  بسته

رتبه دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي:

تاریخ ثبت:   1396/06/08

برچسب:   خريد,دانلود,پروژه,تاثير,فروش,آي تي,بازاريابي,فناوري اطلاعات,it,تحقيق,ورد,آموزش,ماهيت,کاربرد,دانشجويي, گرافيک, پژوهشي

نظرات در مورد دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی دانلود مقاله درباره تاثير it بر بازاريابي را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.