آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ
آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ

آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ

4,000 تومان موجود

با استفاده از اين آموزش مي توانيد ته ريش را با استفاده از نرم افزار حرفه اي فتوشاپ حذف کنيد. اين آموزش که در حدود نه دقيقه است بصورت گام به گام به شما ياد خواهد داد که با استفاده از فتوشاپ ته ريش را حذف کنيد.


 خرید اینترنتی آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ

آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ

کد محصول:  1071

درجه محصول:

آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ


با استفاده از اين آموزش مي توانيد ته ريش را با استفاده از نرم افزار حرفه اي فتوشاپ حذف کنيد. اين آموزش که در حدود نه دقيقه است بصورت گام به گام به شما ياد خواهد داد که با استفاده از فتوشاپ ته ريش را حذف کنيد.
حجم فيلم آموزشي: دوازده مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد. 
موضوع اين آموزش: آموزش گام به گام روتوش، آموزش گام به گام فتوشاپ، آموزش حرفه اي فتوشاپ، آموزش روتوش حرفه اي، آموزش حذف ته ريش در نرم افزار فتوشاپ، آموزش  حذف تهريش با استفاده از فتوشاپ، آموزش برداشتن حذف ريشه اي، آموزش گام به گام حذف ته ريش

تاریخ ثبت:   1396/06/08
تعداد بازدید:   516 بار

نام کالا:  آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ

کد محصول:  1071

واحد:  دانلود

رتبه آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1396/06/08

برچسب:   آموزش,ريش, ته,حذف, خال,حذف,رتوش,ته ريش,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,رنگ,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,پشت سر,آتليه,گريم,ديجتال,هيکلي,صورت,بدنسازي,حرفه اي

نظرات در مورد آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش حذف ته ريش در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.