آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ
آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ

آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ

4,000 تومان موجود

گاهي دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ بازوهاي خود را بزرگتر کنيد يا دوستداريد يک نوع عضله يا ماهيچه را بصورت حرفه اي بزرگ کنيد و هيکل يک شخص را بزرگ تر از حالت معمولي کنيد با استفاده از اين آموزش که در حدود دو دقيقه و نيم است بصورت گام به گام ياد خواهيد گرفت که با استفاده از فتوشاپ يک بازو را بزرگ کنيد.


 خرید اینترنتی آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ

آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ

کد محصول:  1067

درجه محصول:

آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ
گاهي دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ بازوهاي خود را بزرگتر کنيد يا دوستداريد يک نوع عضله يا ماهيچه را بصورت حرفه اي بزرگ کنيد و هيکل يک شخص را بزرگ تر از حالت معمولي کنيد با استفاده از اين آموزش که در حدود  دو دقيقه و نيم است بصورت گام به گام ياد خواهيد گرفت که با استفاده از فتوشاپ يک بازو را بزرگ کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود.
حجم فيلم آموزشي: 14 مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد. 
موضوع اين آموزش: آموزش گام به گام روتوش، آموزش گام به گام فتوشاپ، آموزش حرفه اي فتوشاپ، آموزش بزرگ نمودن عضلات، آموزش بزرگ کردن بازوها، آموزش رتوش بازو، آموزش رشد دادن عضلات، آموزش قوي تر کردن بازوها، آموزش ايجاد جلوه بدنسازي به بدن در فتوشاپ


 

تاریخ ثبت:   1396/07/05
تعداد بازدید:   1816 بار

نام کالا:  آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ

کد محصول:  1067

واحد:  دانلود

رتبه آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1396/07/05

برچسب:   آموزش,بازو بزرگ تصوير,رنگي,رتوش,عضلات,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ

نظرات در مورد آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش بزرگ کردن بازو در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.