آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ
آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ

آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ

4,000 تومان موجود

شايد دوستداشته باشيد که با استفاده از نرم افزار فتوشاپ صورت خود را آرايش کنيد و سپس عکستان را ذخيره کنيد


 خرید اینترنتی آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ

آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ

کد محصول:  1065

درجه محصول:

آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ
شايد دوستداشته باشيد که با استفاده از نرم افزار فتوشاپ صورت خود را آرايش کنيد و سپس عکستان را ذخيره کنيد براي مثال دوست داشته باشيد به صورت خود سايه چشم اضافه کنيد و چشم هاي خود را سايه چشم بزنيد به اين کار در فتوشاپ روتوش مي گويند. در اين آموزش که حدود 4 دقيقه و نيم است به راحتي مي توانيد نحوه سايه چشم زدن در فتوشاپ را ياد بگيريد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد سايه چشم زدن را ياد بگيريد.
حجم فيلم آموزشي: 15 مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد. 
موضوع اين آموزش: آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ، آموزش افزودن سايه چشم در فتوشاپ، آموزش ايجاد سايه چشم در فتوشاپ، آموزش سايه چشم براي چشم ها در فتوشاپ، آموزش روتوش چشم ها در فتوشاپ، آموزش سايه براي چشم فتوشاپ، آموزش آرايشگري در فتوشاپ، آموزش روتوچ در فتوشاپ
کلمات کليدي:
آموزش,سايه چشم تصوير,رنگي,رتوش,سايه زدن,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,رنگ,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,پشت سر,آتليه,گريم,ديجتال,رژ,صورت,چهره,لبها,برجسته,سرخاب,روتوش

قيمت: 4 هزارتومان

تاریخ ثبت:   1396/07/05
تعداد بازدید:   287 بار

نام کالا:  آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ

کد محصول:  1065

واحد:  دانلود

رتبه آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1396/07/05

برچسب:   آموزش,سايه چشم تصوير,رنگي,رتوش,سايه زدن,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ

نظرات در مورد آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش سايه چشم زدن در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.