آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ
آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ

آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ

4,000 تومان موجود

گاهي وقت ها دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ لب ها را رنگ کنيد يا به اصلاحي لب ها را رژ لب بزنيد و لب ها را برجسته


 خرید اینترنتی آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ

آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ

کد محصول:  1064

درجه محصول:

آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ
گاهي وقت ها دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ لب ها را رنگ کنيد يا به اصلاحي لب ها را رژ لب بزنيد و لب ها را برجسته تر و جذاب تر کنيد؛ با استفاده از اين آموزش که در حدود 3 دقيقه و نيم است به راحتي ياد خواهيد گرفت که با استفاده از نرم افزار فتوشاپ لب ها را روتوش کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد لب ها را با هر رنگي رژ لب بزنيد و آنها را جذاب تر کنيد.
حجم فيلم آموزشي: شانزده مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد. 
موضوع اين آموزش: آموزش رژ لب زدن در فتوشاپ، آموزش روژ لب در فتوشاپ، آموزش برق لب در فتوشاپ، آموزش سرخاب در فتوشاپ، آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ، آموزش جذاب کردن لب ها در فتوشاپ، آموزش رنگي کردن لب ها در فتوشاپ، آموزش رنگ کردن لب ها در فتوشاپ، آموزش قرمز کردن لب ها در فتوشاپ

تاریخ ثبت:   1396/07/05
تعداد بازدید:   460 بار

نام کالا:  آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ

کد محصول:  1064

واحد:  دانلود

رتبه آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1396/07/05

برچسب:   آموزش,رژ لب,تصوير,رنگي,رتوش,لب کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,رنگترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگ

نظرات در مورد آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش روتوش لب ها در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.