آموزش رتوش پوست در فتوشاپ
آموزش رتوش پوست در فتوشاپ

آموزش رتوش پوست در فتوشاپ

3,000 تومان موجود

گاهي اوقات دوستداريد بر روي تصاوير خود رتوش انجام دهيد و تغييراتي را در چهره خود اعمال کنيد براي مثال دوستداريد چهره را شفاف تر کنيد، لکه ها را از روي صورت برداريد، چهره را سفيد تر کنيد و غيره. با استفاده از اين آموزش که در حدود چهار دقيقه و نيم است به راحتي مي توانيد پوست صورت را روشن تر و سفيد کنيد، لکه هاي داخل صورت را حذف کنيد و بطور کلي پوست را رتوش کنيد.


 خرید اینترنتی آموزش رتوش پوست در فتوشاپ

آموزش رتوش پوست در فتوشاپ

کد محصول:  1061

درجه محصول:

آموزش رتوش پوست در فتوشاپ
گاهي اوقات دوستداريد بر روي تصاوير خود رتوش انجام دهيد و تغييراتي را در چهره خود اعمال کنيد براي مثال دوستداريد چهره را شفاف تر کنيد، لکه ها را از روي صورت برداريد، چهره را سفيد تر کنيد و غيره. با استفاده از اين آموزش که در حدود 4 دقيقه و نيم است به راحتي مي توانيد پوست صورت را روشن تر و سفيد کنيد، لکه هاي داخل صورت را حذف کنيد و بطور کلي پوست را رتوش کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد به راحتي پوست صورت را جذاب تر کنيد.
حجم فيلم آموزشي: 15   مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد. 
موضوع اين آموزش: آموزش سفيد کردن صورت در فتوشاپ، آموزش رتوش صورت در فتوشاپ، آموزش حذف لکه هاي صورت، آموزش جذاب کردن صورت، آموزش شفاف کردن صورت در فتوشاپ

تاریخ ثبت:   1395/11/27
تعداد بازدید:   451 بار

نام کالا:  آموزش رتوش پوست در فتوشاپ

کد محصول:  1061

واحد:  دانلود

رتبه آموزش رتوش پوست در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1395/11/27

برچسب:   آموزش,ساخت,تصوير,رنگي,رتوش,پوست,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,رنگ,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,پشت سر,آتليه,گريم,ديجتال,آرايش,صورت,چهره,چشمها,لنز

نظرات در مورد آموزش رتوش پوست در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش رتوش پوست در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.