آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ
آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ

آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ

3,000 تومان موجود

گاهي اوقات دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ چشم ها را رنگي کنيد و تنوع رنگ را بر روي چشم هاي خود امتحان کنيد و اينکه دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ بر روي چشم هاي خود انواع لنز رنگي را بگذاريد براي مثال دوستداريد چشم هاي خود را آبي، سبز، مشکي و يا به هررنگي در آوريد


 خرید اینترنتی آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ

آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ

کد محصول:  1060

درجه محصول:

آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ
گاهي اوقات دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ چشم ها را رنگي کنيد و تنوع رنگ را بر روي چشم هاي خود امتحان کنيد و اينکه دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ بر روي چشم هاي  خود انواع لنز رنگي را بگذاريد براي مثال دوستداريد چشم هاي خود را آبي، سبز، مشکي و يا به هررنگي در آوريد و ببينيد چه رنگ رنگي به پوست شما مي خورد؛ در اين آموزش  که در حدود سه دقيقه است شما به سادگي ياد خواهيد گرفت که با استفاده از فتوشاپ بصورت واقعي چشم هاي خود را رنگي  کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد به راحتي مي توانيد چشم هاي خود را رنگي و جذاب کنيد.
حجم فيلم آموزشي: بيست وپنج  مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد.

تاریخ ثبت:   1395/11/27
تعداد بازدید:   576 بار

نام کالا:  آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ

کد محصول:  1060

واحد:  دانلود

رتبه آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1395/11/27

برچسب:   آموزش,ساخت,تصوير,رنگي,رتوش,چشم,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,رنگ,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,پشت سر,آتليه,گريم,ديجتال,آرايش,صورت,چهره,چشمها,لنز

نظرات در مورد آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش رنگ کردن چشم در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.