آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ
آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ

آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ

3,000 تومان موجود

گاهي اوقات دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ موها را رنگي کنيد و تنوع رنگ را بر روي موهاي خود امتحان کنيد و اينکه دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ موهاي خود را رنگ کنيد براي مثال دوستداريد موهاي خود را زرد، بور، قرمز، آبي و يا به هررنگي در آوريد و ببينيد چه رنگ مويي به پوست شما مي خورد


 خرید اینترنتی آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ

آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ

کد محصول:  1059

درجه محصول:

آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ
گاهي اوقات دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ موها را رنگي کنيد و تنوع رنگ را بر روي موهاي خود امتحان کنيد و اينکه دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ موهاي خود را رنگ کنيد براي مثال دوستداريد موهاي خود را زرد، بور، قرمز، آبي و يا به هررنگي در آوريد و ببينيد چه رنگ مويي به پوست شما مي خورد؛ در اين آموزش  که در حدود چهار دقيقه است شما به سادگي ياد خواهيد گرفت که با استفاده از فتوشاپ بصورت واقعي موهاي خود را رنگي   (مش) کنيد.
لازم به ذکر است در اين ترفند علاوه بر رنگ کردن مو مي توانيد چيزهايي ديگر را هم مثل ماشين، موتور، وسايل، درختان، منظره و غيره را هم رنگ کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد به راحتي مي توانيد موهاي خود را رنگي و جذاب کنيد.
حجم فيلم آموزشي: 9  مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد.

تاریخ ثبت:   1395/11/27
تعداد بازدید:   496 بار

نام کالا:  آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ

کد محصول:  1059

واحد:  دانلود

رتبه آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ:

تاریخ ثبت:   1395/11/27

برچسب:   آموزش,ساخت,تصوير,سفيد,رتوش,مو,ميک آپ,فتوشاپ,فتشاپ,گام,به,گام,دانلود,کليپ,فيلم,يادگيري,عکس,رنگ,نام,ترفند,مرحله,ساده,سريع,تصويري,عکاسي,آموزشگاه,کاربردي,نحوه,پشت سر,آتليه,گريم,ديجتال,آرايش,صورت,چهره,مش,رنگي

نظرات در مورد آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

خریدار گرامی آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ را به روش خرید نقدی و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید خریداری نمایید.